RX 7900 XT alınır mı?

musayiit

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayar topluyorum ve RX 7900 XT almaya karar verdim. Ama bir aralar AMD ekran kartlarının WattMan ve sürücü sorunları vardı, bu da içime kuşku düşürüyor. Sizce 7900 XT alınır mı? Yoksa 4070 Ti mı almalıyım?

Arkadaşlar bilgisayar topluyorum ve RX 7900 XT almaya karar verdim. Ama bir aralar AMD ekran kartlarının WattMan ve sürücü sorunları vardı, bu da içime kuşku düşürüyor. Sizce 7900 XT alınır mı? Yoksa 4070 Ti mı almalıyım?
Aslında aşırı güçlü F/P kartta, forumda ve internette binlerce sorun yaşayanlar var, biraz şans işi ben olsam alırdım

RX 6400 kullandım ve RX 6700 kullanıyorum hiçbirinde WattMan hatasında karşılaşmadın sorunu çözdüler artık sorun yaşayacağınızı sanmıyorum RX 7900 XT alın.

4070 ti alınmaz, 12gb vram yakın gelecekte o kartın performansını aşırı baltalayacaktır, şuan bile Alan Wake 2 gibi oyunlarda full RT oynamaya çalışırsan 2kda VRAM sınırına dayanıyorsun. 7900xt yerine Nvidia kart aranıyorsa ya 4070 super'e düşülmeli ya da 4070 ti super alınmalı. 7900xt'de güç olarak güzel kart, eğer RT senin için önemli değilse ve bir işin için CUDA çekirdeklerine ihtiyaç duymuyorsan alınabilir.

RX 7900 XT alabilirsin. WattMan hataları birazda olsa eskide kaldı.

4070 Ti alınmaz, 12 GB VRAM yakın gelecekte o kartın performansını aşırı baltalayacaktır, şu an bile Alan Wake 2 gibi oyunlarda Full RT oynamaya çalışırsan 2K'da VRAM sınırına dayanıyorsun. 7900XT yerine NVIDIA kart aranıyorsa ya 4070 Super'e düşülmeli ya da 4070 Ti Super alınmalı. 7900XT'de güç olarak güzel kart, eğer RT senin için önemli değilse ve bir işin için CUDA çekirdeklerine ihtiyaç duymuyorsan alınabilir.

Oyun için alıyorum +videolar çekeceğim RT falan önemli değil. Şu an RTX 3050 kullanıyorum. Artık yetersiz gelmeye başladı bazı oyunlarda.

RX 7900 XT alabilirsin. WattMan hataları birazda olsa eskide kaldı.
Teşekkür ederim RX 7900 XT alacağım yakında. Sorun çıkarsa internetten çözümlerine bakarım olmazsa satarım.

Alma uzak dur saf güçle kandırılma, saf güce aldanıp alınca bin pişman olacaksın.

Ne olabilir ki bin pişman olacak kadar?

Son düzenleme:
RX 6750XT kullanıyorum. Şu ana kadar herhangi bir sorun yaşamadım. 1 kere bile WattMan hatası almadım. Sürücüleri problemli ama stabil sürüm oluyor her şekilde.

Oyun için alıyorum +videolar çekeceğim RT falan önemli değil. Şu an RTX 3050 kullanıyorum. Artık yetersiz gelmeye başladı bazı oyunlarda.

Teşekkür ederim RX 7900 XT alacağım yakında. Sorun çıkarsa internetten çözümlerine bakarım olmazsa satarım.

RT önemli değilse 7900 XT al geç.

Yeni konular

Geri
Yukarı