Sinerji Bilgisayar Para İadesi Şartları

Boniform

Kilopat
Daha fazla  
19 Ocakta Sinerji Bilgisayar'dan güç kaynağı aldım. Ürün bozuk çıktı fanından yüksek şiddette ses geliyordu 14 gün içinde geri yolladım. Nasıl olsa ürünü test ettikleri zaman kendileri sesi duyar diye videoya falan almadım. Kendileri test ettiler üründe bir sorun yok deyip geri yolladılar. Üründe aynı sorun devam ediyor bu sefer videoya aldım. Şimdi de ürünü bize gönderin servise yollayalım eğer bir arızası varsa servis kontrol edip belirtir diyorlar. Servise gitmesi de beni günlerce uğraştıracak. Ürünün bozuk olduğunun kanıtı da bu video ayrıca bu videoyu kendilerine de attım. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Video'yu gönderseydiniz keşke yine deneyin o ürünün, değiştirilmesi yada servisin bakması gerekiyor, eğer olmaz ise Tüketici hakem heyetine başvurmalısınız.

Benim bildiğime göre değiştirme onarma ya da para iadesi hakları var. Yani istediğini seçerler diye biliyorum. Yanlışım varsa düzeltirseniz sevinirim.

O zaman yine deneyin bu seferde aynı şeyler tekrarlanır ise Tüketici hakem heyetine başvurunuz.
Benim anlamadığım kısım şu. Ben bu ürünü yeni aldım ürün bana bozuk geldi daha 1 gün bilgisayarıma takıp kullanamamışım. E videoda arızalı olduğunun kanıtı da var 14 gün içinde kendilerine geri de yollamıştım tekrar servise gitmek zorunda mı bu ürün? Günlerce beklemek zorunda mıyım? Başka bir sorum daha olucak bu ürünü tamir edip bana geri yollayamazlar değil mi?

Servis sadece bakar kanaat getirir, Tamir edilmemesi gerekir ki ürün sıfır garantisi faturası mevcut. değişim yada iade olmalı kesin olarak.

Bunlardan bi sistem aldım sonu mahkemelik olduk hala devam ediyor para falan vermez bunlar. Okumak istersen son durumu önceki paylaşımlarıda oraya ekledim. Sinerji Bilgisayarla Mahkemelik olduk

Geri
Yukarı