Tüketici Mahkemesi Duruşmayı 3 Ay Erteledi

Kranovar

Kilopat
Yer
Antartika

Kurtulamayacak mıyım ben bu süreçten? 28 Temmuz 2019'da THH'ye başvurduğumun konusunu açmıştım. Bilgisayarı kullanmıyorum 5-6 aydan fazladır kutuda duruyordu mahkemeye teslim ettim dün lanet olsun şu sistemi aldığım güne. Benim durum ortada siz siz olun böyle uyduruk firmalardan büyük meblalarda alışveriş yapmayın. Benim gibi uğraşır durursunuz sonra.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200909-194100_e-Devlet.jpg
    Screenshot_20200909-194100_e-Devlet.jpg
    43,7 KB · Görüntüleme: 261
Geçmiş olsun. Eski konuları okudum bile bile lades olmuşsunuz gibi duruyor. 20 Bin liralık sistemi yarı fiyatına veriyoruz deseler bile yutupçu sistem toplama tayfadan hiç bir şey almam. Bunlardan toplu iğne bile alınmaz.
Mağduriyetin ana sebebi 13-14 yaşındaki çocuklara sistem kakalama derdi olan yutup tayfasından sistem almak.

Geçmiş olsun. Eski konuları okudum bile bile lades olmuşsunuz gibi duruyor. 20 Bin liralık sistemi yarı fiyatına veriyoruz deseler bile yutupçu sistem toplama tayfadan hiç bir şey almam. Bunlardan toplu iğne bile alınmaz.
Mağduriyetin ana sebebi 13-14 yaşındaki çocuklara sistem kakalama derdi olan yutup tayfasından sistem almak.
Bilgisayara ihtiyacım vardı tesadüf üzeri bi youtube kanalında bunu gördüm fiyatta cazip olunca aldık. Bilgisayar alanım değil özelliklere bakınca da güzel duruyodu aldım. Nerden bileyim başıma bunların geleceğini:)

İnsanları mağdur ediyorlar. Haklı bulunursanız bilgisayarınızı kullanamadığınız 1 senenize ne olacak? Onun telafisini kim yapacak? Ülkemiz hak yemede dünya lideri. Sinerji sıfır bilgisayar vermeli üzerine de 1 yılın tazminatını.

Masaüstü PC'yi de laptop gibi tek bir firmadan satın almak lazım. Ör: MSI gibi.

Geri
Yukarı