Sizce Fitness Program Koçluğu Alınır mı?

Program bir yerden sonra işkence gibi geldiği için ben kullanmayı bıraktım şu an kendi programımla çok iyi gidiyorum. Antrenman programında sıkıntı yok da beslenme programını beğenmedim. Şu an hem antrenman hem beslenme programını kendi yaptığım programı kullanıyorum yani uzaktan eğitim gibi şeylere boş yere para harcamayın herkese aynı programı veriyorlar. Emir Inalbay'a şu an kaydol birebir aynı programı verir mesela.

Dosya Ekleri

• antreman.jpg
    antreman.jpg
    230,1 KB · Görüntüleme: 123
  • beslenme.jpg
    beslenme.jpg
    199,5 KB · Görüntüleme: 119
Program bir yerden sonra işkence gibi geldiği için ben kullanmayı bıraktım şu an kendi programımla çok iyi gidiyorum. Antrenman programında sıkıntı yok da beslenme programını beğenmedim. Şu an hem antrenman hem beslenme programını kendi yaptığım programı kullanıyorum yani uzaktan eğitim gibi şeylere boş yere para harcamayın herkese aynı programı veriyorlar. Emir Inalbay'a şu an kaydol birebir aynı programı verir mesela.
Dayı bu nasıl beslenme programı adam herşeyden koymuş

Dayı bu nasıl beslenme programı adam her şeyden koymuş.

Vallaha ya yapılacak gibi değil bir de her gün tavuk yiye yiye en son gıdaklamaya başlayacak gibi olmuştum sonra bıraktım. Bir de işimiz gücümüz yok sürekli yanımda yemek taşıyacağım. Herhalde millet üye olup sonradan bıraksın diye böyle programlar veriyorlar. Ramazanda da başka bir program vermişti o da ölümden beterdi adamın tek doğru programı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı