Sizce Fitness Program Koçluğu Alınır mı?

Preaks

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba, 6 aydır salonun hocasının verdiği programı yapıyorum. Geliştire geliştire tabi 1 ayda bir program güncelledik. Fakat bunda gelişim gördüm baya ama ben daha çok gelişmek için hem beslenme programı hem antrenman programını denemek istiyorum. Koçluk alan varsa deneyimlerini yazabilir mi? Arda Build'den alacağım bu arada.

Yarışma hazırlığı yoksa bence gereksiz. Bu sporda yapacağınız şeyler zaten belli. Antrenman yapıp beslendikten sonra her türlü gelişiyor zaten.

Zaten 6 ay sonra kendin öğrenmeye başlamışsındır kimseye ihtiyacın da kalmaz kendin araştıra araştıra yaparsın sporunu şayet bu işi profesyonel yapmak istemiyorsan.

Yarışma hazırlığı yoksa bence gereksiz. Bu sporda yapacağınız şeyler zaten belli. Antrenman yapıp beslendikten sonra her türlü gelişiyor zaten.
Hocam yarış hazırlığı değil de vücut beslenme programına uyunca çok daha güzel gelişiyor. Ben hem bulk vs yapacağım her beslenmede ne yiyeceğime karar veremiyorum. Antrenman programım o kadar iyi değil neredeyse son yazdığı program hocanın etki göstermiyor.

Zaten 6 ay sonra kendin öğrenmeye başlamışsındır kimseye ihtiyacın da kalmaz kendin araştıra araştıra yaparsın sporunu şayet bu işi profesyonel yapmak istemiyorsan.
Hocam sırf beslenme programı ve antrenman programımı biraz daha düzeltmek için almayı düşünüyorum fiyatı uygun geldi.

Hocam yarış hazırlığı değil de vücut beslenme programına uyunca çok daha güzel gelişiyor. Ben hem bulk vs yapacağım her beslenmede ne yiyeceğime karar veremiyorum. Antrenman programım o kadar iyi değil neredeyse son yazdığı program hocanın etki göstermiyor.

Hocam sırf beslenme programı ve antrenman programımı biraz daha düzeltmek için almayı düşünüyorum fiyatı uygun geldi.
Önünde bir düzen olursa ona uymak daha kolay olacaktır dersen alabilirsin. Ama yapılacak hareketler bellidir yemen gereken besinler bellidir. Sen bilirsin.

Yarışma amacınız yoksa hiçbir anlamı yok, alacağınız beslenme/idman koçluğu zaten küçük araştırmalarla internetten erişebileceğiniz kolay bilgilerden ibaret. Bunu yapmak yerine Ryan Jewers, TNF gibi arkadaşları takip edin, sosyal medyalarına bir iki göz atın ve vücut geliştirme adına yapılan bilimsel makalelerden okuyun. Arda Build'in özel programından onlarca kez daha çok fayda sağlarsınız.

Merhaba, 6 aydır salonun hocasının verdiği programı yapıyorum. Geliştire geliştire tabii 1 ayda bir program güncelledik. Fakat bunda gelişim gördüm bayağı ama ben daha çok gelişmek için hem beslenme programı hem antrenman programını denemek istiyorum. Koçluk alan varsa deneyimlerini yazabilir mi? Arda Build'den alacağım bu arada.

İlla bir hocanın verdiği programı yapmak istiyorum diyorsan emir inalbay ın verdiği program var bende yollayayım istersen.

Yeni konular

Geri
Yukarı