Sporun abartıldığını düşünüyorum

Benim insanlığa faydalı olup olmadığımı bilemezsiniz. Kendi fikrimi beyan ettim ve siz bana hakaret ediyorsunuz.

Hakaret etmedim hocam yanlış mı anlıyorsunuz? Benim de şu anlık insanlığa bir faydam yok ve sizin de yani e-spora veya normal spora laf atmaya gerek yok ve birbirimizin canını sıkmaya gerek yok. Teşekkür eder iyi günler dilerim, sağlıcakla kalın.

Protein tozu basıp kendini bir şey zannedenler evet gereksiz olabilir ama olilmpiyatların bir amacı var. Gereksiz değiller.
Protein tozu basmak mı? Steroid mı bu? Lütfen açın internete protein tozu nedir diye yazın. Bakın kasların yapı taşlarından birisi proteindir. Yani sen kaslarının gelişmesini istiyorsan protein ihtiyacın vardır. Bunun iki yolu var. Birisi doğal yoldan almak. Ülkemizdeki et fiyatları belli zaten anlatmaya gerek yok. İkincisi ihtiyacın olduğun proteinin dışardan ham şekilde almak. Birinci yoldan ne kadar alabiliyorsan o kadar almaya çalışırsın. Ama bu yemeğin pişirmesi ve yemesi falan uzun sürüyor. İkinci yol hızlı yöntem. İhtiyacın olan kadar proteini alırsın. Sonra sporunu yaparsın. Protein tozu bir takviyedir. Aynı hasta olduğunda C vitamini takviyesi aldığın gibi sporcular protein tozu takviyesi alır. Son olarak vücuduna yeteri kadar protein girmeyen kişilere doktorlar protein tozu önerir.
@SondanBaştan68

Son düzenleme:
Hakaret etmedim hocam yanlış mı anlıyorsunuz? Benim de şu anlık insanlığa bir faydam yok ve sizin de yani e-spora veya normal spora laf atmaya gerek yok ve birbirimizin canını sıkmaya gerek yok. Teşekkür eder iyi günler dilerim, sağlıcakla kalın.

Düpedüz insanlığa faydanız yok diyorsunuz. Siz faydalı olmayabilirsiniz onu ben bilemem. Ayrıca isteyen istediği dalda gelişebilir ona bir şey demedim. E-spora gelecek olursak insanlara bir faydası yok. Bunu dedim diye bana gelip sizinde yok diyorsunuz. Neyse anlaşılan doğru dürüst eleştiri yapamayacağız. Yetkili arkadaşlar konuyu kilitlerse sevinirim. İyi günler, sağlıcakla kalın.

Selam, aslında spor yapmak sağlıklı ve iyidir ama bazı şeyler sporu abartma veya sporu.
Değiştirme barındırabiliyor. Örneğin yürüyüş yapmak ağırlık kaldırmak vb sağlıklıdır ama spor u
İğne kullanarak kas yapmak veya sadece kas yapıp etkilemek için yapan kişilerde var bu kötü bir.
Örnektir spor yürüyüş sağlıklı beslenme ve ağırlık kaldırmadır ama bunlar abartılmamalı veya değiştirilmemelidir...

Protein tozu basmak mı? Steroid mı bu? Lütfen açın internete protein tozu nedir diye yazın. Artık cevap vermeye tenezzül etmeyeceğim.
Senin cevapların ekranıma bile düşmüyor. Şans eseri gördüm. Ne demek istediğimi anlamadıysan gidebilirsin. Kimse seni zorla cevap vermek için zorlamıyor. Hadi güle güle.

Anakart önermekle bunun alakasını anlamadım.Ayrıca kendi düşüncemi belirttim.Kullandığınız üslubu değiştirirseniz belki anlaşabiliriz.
Bir konuda düşünce belirtmenin bazı şartları vardır. Siz bunu karşılamıyorsunuz. Gerçekten gerekli mi gereksiz öi olduğuna kafa yorsanız burada argümanlarınızı sıralardınız.

Ayrıca umurumda değil kendi düşünceni belirttiysen. Fikrin yok, zikrin var.

Geri
Yukarı