Sporun ilk günü bulk yapilir mi?

Lord_Gamer34

Femtopat
Daha fazla  
En son 1 yıl önce 1 ay spora gittim ve verimli şekilde spor yaptım. Özel sebeplerden dolayı bırakmak zorunda kalmıştım.
Aradan 1 yıl geçtikten sonra bu sefer ciddi bir şekilde spora başlayacağım. Bulk'a gireceğim.
Soruya gelirsek, Bulk'a ilk günden itibaren başlamalı mıyım? Bir sakıncası olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
En son 1 yıl önce 1 ay spora gittim ve verimli şekilde spor yaptım. Özel sebeplerden dolayı bırakmak zorunda kalmıştım.
Aradan 1 yıl geçtikten sonra bu sefer ciddi bir şekilde spora başlayacağım. Bulk'a gireceğim.
Soruya gelirsek, Bulk'a ilk günden itibaren başlamalı mıyım? Bir sakıncası olur mu?

Basit zayifsan bulk yap kiloluysan cut yap. Adam gibi antrenman yapmayı öğren sonra bakarsın bulka cuta

Bir de şey var kafana göre bulk yapma adam gibi kalori hesabı yap buda kaliteli besinlerden olsun öyle gidip te ben kilo alamıyorum diye de fast food yiyim,abur cubur yiyim deme arkadaşın dediği gibi clean bulk yap arastir birde herkes bişey söyler sen hepsini dinleyip arastir en sonda hangisi doğru ya da yanlis tart ona gore yap.

Geri
Yukarı