Sporun abartıldığını düşünüyorum

Ben "protein tozu basmak" deyimini görünce anlattım. Copy-paste falan değil. Halkın bir çoğu hala protein tozunun içince kas çıktığını sanıyor. Yani ne demek istiyorsun? Fitness spor değildir falan mı diyorsun?
Şaka mısın sen ya? Ciddi mi konuşuyorsun? Bi' gidin. Sizinle uğraşamam. Gelmiş bana dediğine bak. Sarhoş musun? Hangi kafayla bunu yazıp, hangi dediğimden bunu çıkarabiliyorsun?

Sinirlenip etrafa öfke kusacağınıza tam olarak ne demek istediğinizi açıklarsanız konuşuruz. Ben gayet sakinim. Ama agresif tavırlarınız hoş değil.

Sinirlenip etrafa öfke kusacağınıza tam olarak ne demek istediğinizi açıklarsanız konuşuruz. Ben gayet sakinim. Ama agresif tavırlarınız hoş değil.
Bana sadece nasıl bunu anladığını söyler misin? Hangi mesajımdan çıkmış bu anlam ve bilgi taneciği?
Fitness spor değildir falan mı diyorsun?

Bana sadece nasıl bunu anladığını söyler misin? Hangi mesajımdan çıkmış bu anlam ve bilgi taneciği?
Bende diyorum ki madem bunu kast etmiyorsanız. Yani demek istiyorsunuz ki kas yapınca kendini ultra havalı zanneden kişileri sevmiyorum diyorsunuz. O kişiler çoğunlukla zargana olup, spora yeni başlayan kişilerdir.

Bende diyorum ki madem bunu kast etmiyorsanız. Yani demek istiyorsunuz ki kas yapınca kendini ultra havalı zanneden kişileri sevmiyorum diyorsunuz. O kişiler çoğunlukla zargana olup, spora yeni başlayan kişilerdir.
Bu mesajım ne demek istediğimi anlattığını düşünüyorum. Okumuş muydunuz?
Teşekkürler.

Anlamadınız bir daha anlatayım. Alınmanıza gerek yok.

Ülkede onlarca genç protein tozu vs. içerik kullanıp iki dumbbell kaldırdıktan sonra kendilerine sporcu demelerine benim tepkim. Sporun onlarca dalı var. İki kas yapmak seni sporcu yapmıyor. Bu konu olimpiyatlardan çok uzak. Ülkede doğru düzgün eğitim merkezi açmazsan olacağı budur. Gençlerin pür dikkat izlediği sözde sporcuları aç, bir kere bunun üstüne ders almamış kişiler eğitim seti satıyor. Benim dediğim ile senin anladığının arası çok uzak. Amacını anlayamadım. Olay supplement veya anabolic değil. Spor ile sporcunun farkı. Bazen anlamak istemiyorsunuz gibi geliyor.

Ortada negatif hiçbir şey yok. Spor yapmak, vücut geliştirmek insanın sağlığına yararlıdır. Olimpiyatlara çıkıp ülkeyi temsil etmek bence gurur verici bir olay. Herkese nasip olmaz olimpiyatlara çıkmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı