Teşhir ürün Lenovo Thinkpad T460P alınır mı?

Silaa

Femtopat
Daha fazla  
Teşhir ürününü güvenip alabilir miyim?

Son birkaç gündür 7 8 bin TL arasinda alabileceğim laptop araştırıyorum ve Hepsiburada'da teknoselteknosel aradığım fiyatta aradığım ozelliklerde Lenovo Thinkpad T460P modeli koymus, temiz olduğunu belirtmiş. Sizce ne kadar guvenilir alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmaz. Eski bir laptop. Huawei Matebook'lara bakabilirsiniz.

Önerilerin için çok teşekkür ederim . Daha önce huawei ve teknik servisiyle bi deneyimin var mı herhangi bi sıkıntıda rahatça çözüm bulunabiliyor mu ?
Bu fiyata alınmaz. 6. nensil bir işlemci var içinde.
Lenovo ThinkPad T460P i7-6700HQ 2.60 GHZ 8 ÇEKİRDEK - 16 GB DDR4 RAM - 2 GB GDDR5 940MX - 240 GB SSD Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor özellikleri fena durmuyor işlemcisi de var o yüzden bir düşünmedim değil

Hocam attıklarınız 7000 lirayı haketmeyen en az 5 senelik cihazlar. Huawei uzeceğinin sanmam. Hangi amaç için istiyorsunuz?
İçindeki işlemci 2015 yılında çıkmış.

Hocam attıklarınız 7000 lirayı haketmeyen en az 5 senelik cihazlar. Huawei uzeceğinin sanmam. Hangi amaç için istiyorsunuz?
İçindeki işlemci 2015 yılında çıkmış.
Şuanlık yksye hazırlanmaya yönelik kullanıcam fakat üniversitede de isime yarayabilecek bir sey arıyorum. Bölümden bölüme değişir ihtiyacım biliyorum ama az da olsa işimi görsün istiyorum açıkçası.
Önerdiğiniz huawei cihazı inceledim aklıma en çok yatan o oldu başka önerileriniz de olursa çok mutlu olurum. Cevap verdiginiz için çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı