Türklerin Avrupa aşkı

Türkiye'nin ümit özdağı yalnız tek fark ümit özdağı suriyeliler sevmiyor ama bu adama Avrupa hayali kuran insanlar aşık çok garip çok.
Bu mesajınıza katılıyorum. Onun dışındaki mesajlarınıza tepkimi belirttim ve yanlış anlamışta olabilirim.

Hocam alınmayın ama mesajı görünce patladım. :D
Nasıl yani :D. Ne dedim ?

Kadın program boyunca Avrupa şöyle böyle diyor kadını susturmak adına sorulan soru bu sanırım Avrupa medeniyeti kanka ya çok iyi insanlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Saf milliyetçi duygularla olaya bakmayın. Irkınız fark etmez, iyi bir eğitim almışsanız ve alanınızda başarılıysanız çoğu ülkede krallar gibi muamele görürsünüz. Bugün Türkiye berbat durumda bir ülke. Gerici bir halk, liyakatsiz yöneticiler, milyonlarca mülteci ve rezalet bir ekonomiye sahip bir 3.dünya ülkesi konumunda bu ülke. Bu yüzden fırsatı olan kaçsın kurtarsın kendini, buradan kimseye hayır gelmez.

Şu an ülkenin durumundan bağımsız olarak, şu videoyu izleyip düşüncelerinizi belirtir misiniz? Gerçekten, türklerin Avrupa'ya olan sevgisi beni çok rahatsız ediyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

Demek ki sizi insan hakları, demokrasi, hukukun üstünlüğü, gelişmişlik, saygı, medeniyet ve birçok daha yararlı şeyi sevmiyorsunuz. Türkler olarak biz bunlara aç olduğumuz için daha da çekici geliyor. Avrupalıların sizi istememe sebebi de Türk olmanız değil. Bir orta doğu ülkesi olmamız ve dini politikalar. Biz insanları bir dine hapis ediyoruz bu sebeple bizi istemiyorlar. Düşünsenize Avrupa'ya "İslam islaaaam" diye bağıran bir devletin girdiğini.

Kadın program boyunca Avrupa şöyle böyle diyor kadını susturmak adına sorulan soru bu sanırım Avrupa medeniyeti kanka ya çok iyi insanlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Dostum hiçbir Avrupa medeniyeti tam olarak iyi değil ki? Fransızların vs. yaptığı sömürgeleri biz de biliyoruz. Şuan ki durumumuzdan çok daha iyi durumda oldukları ve ekonomik açıdan iyi olduklarından dolayı genelde insanlar sempati besliyor.

Hiçbir ülke tamamen iyi değildir. Buna Türkiye de dahil. Konu medeniyetse Avrupa ülkelerinden fersah fersah gerideyiz ama.

Geri
Yukarı