Türklerin Avrupa aşkı

emirhannk

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Mersin
Şu an ülkenin durumundan bağımsız olarak, şu videoyu izleyip düşüncelerinizi belirtir misiniz? Gerçekten, türklerin Avrupa'ya olan sevgisi beni çok rahatsız ediyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mesela sizi neden rahatsız ediyor? Beni rahatsız etmiyor mesela. Seneye de Almanya'dayım. Gelişmişlik, medeniyet, saygı, kalite her şey batıda? Avrupalı insanların istemediği insanlar vasıfsız ve düşük zeka olanları. Mühendis, teknikler, doktor gibi kaliteli meslekleri asla reddetmezler. Zaten fark ettiysen doktorlar tek atıyor vizelerde. Bana bakılırsa ben de Arap medeniyetini sevmiyorum.

Şu an ülkenin durumundan bağımsız olarak, şu videoyu izleyip düşüncelerinizi belirtir misiniz? Gerçekten, türklerin Avrupa'ya olan sevgisi beni çok rahatsız ediyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ortadoğu mu sevsinler? Orda ki hayata bakıyorlar sonra ortadoğuya bakıyorlar ve batıya aşık oluyorlar.

Türklerin avrupaya olan sevgisi bugünün şartlarından dolayı. Ayrıca sizi neden bu kadar rahatsız ediyor bu durum? Avrupa da genelde doktorlarına giderlerse gitsinler demezler veya kendi halkını ayrıştırmaya çalışıp hakaret yağdırmazlar. Günümüzde Avrupa sempatisi buradan geliyor. Anlamışsınızdır çok detaylandırmayayım.

Mesela sizi neden rahatsız ediyor? Beni rahatsız etmiyor mesela. Seneye de Almanya'dayım. Gelişmişlik, medeniyet, saygı, kalite her şey batıda? Avrupa'lı insanların istemediği insanlar vasıfsız ve düşük zeka olanları. Mühendis, teknikler, doktor gibi kaliteli meslekleri asla reddetmezler. Zaten fark ettiysen doktorlar tek atıyor vizelerde. Bana bakılırsa ben de Arap medeniyetini sevmiyorum.

Konuyu açarken nasıl yazıcağımı tam olarak yanlış anlaşılırım diye böyle yazdımda demek istediğim şu Türkiye düşmanı insanı bile böyle yüceltmeleri avrupalılara kendilerini güzel göstermek için halden hale girmeleri.

Videoyu izlemedim ancak konu başlığına göre konuşmak istiyorum. Neden beni önemsemeyen, canımın değeri olmadığı, geçinemediğim bir ülkeyi seveyim ki? Tabii ki halkına değer Avrupa'daki ülkelere karşı bir aşkım olur. Burada garip olan bir durum mu var? Her insan daha rahat yaşamak istediği bir ülke ister.

Konuyu açarken nasıl yazıcağımı tam olarak yanlış anlaşılırım diye böyle yazdımda demek istediğim şu Türkiye düşmanı insanı bile böyle yüceltmeleri avrupalılara kendilerini güzel göstermek için halden hale girmeleri.
O konu da haklısın, bu adamdan hayır gelmez. Mülteci sevmeyip mülteci olarak gelen biri.

Ayrıca videoyu izleyip yorum yapın dedim videoyu izlemeden yorum yapanlara cevap bile vermeyeceğim cevap vermek için veriyorlar.

O konu da haklısın, bu adamdan hayır gelmez. Mülteci sevmeyip mülteci olarak gelen biri.

Konuda bunu bahsetmek istiyorumda işte öyle bir muhalif kafalı insan varki Avrupa'ya laf konduramaz şeref meselesi haline getiriyorlar.

Türkiye düşmanı insandan kastınız ne? Günümüzde Avrupadaki Türk sevmeyenler genelde şuan ki ülkenin halinden dolayı sevmiyorlar. Sosyal medyada gezmiyorsun sanırım hiç.

Yeni konular

Geri
Yukarı