Türklerin kaybetmeyi hazmedememesi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
....Hayır, onlar Türkiye’nin insanından şikayetçi. İnsanından yani kendilerinden. Aynaya tahammülleri yok. Vatanlarını yaşanmaz bulanlar, vatanlarını “yaşanmaz”laştıranlardır …” .
Cemil MERİÇ

Türk değilmiş gibi davranırsan Avrupa sunucuları gerçekten iyi. Fakat Türk olduğunu anladıklarında seni dışlıyorlar, takımdan atıyorlar, bilerek kafana ateş ediyorlar. Hiç zevk alamıyorsun. Csgo yu bıraktım fakat oynadığım zaman hatırlıyorum ki hafta içi saat 03.00 gibi EU sunucularında İngiltere'li adamlar oluyor. Muhabbetleri çok zevkli gerçekten. Eğer bizimkilerle oynamak istemiyorsan bu dediğimi deneyebilirsin. MM server picker diye bir program var. Kullanımı Youtube da mevcut. Ona da bakabilirsin.

Hiç uğraşmam, engeli basarım gider. Küfür ve hilede kendi takım arkadaşımı bile raporlarım. Bana ne, babamın oğlu mu?
Böyle böyle azalacaklar. Ancak bundaki en büyük faktör ise eğitimsizlik. Okuma yazma oranından bahsetmiyorum. Eğitim. Ailede eğitim, sosyal eğitim maalesef gün geçtikçe düşüyor. İyice kabile devletine dönmeye başladık.

Nereli olduğunla alakalı değil aslında. Oyunu ne kadar ciddiye alırsan o kadar küfür edip etrafa hakaretler savurursun. Bu tarz insanlar her ülkede var. Oyunu oyun olduğu için oynamak gerek. Eğlenmek için.

Oyunlarda her ne kadar dereceli bir sistem olsa da nihayetinde bu bir oyun. Şimdi kimse bana gelip "eğlenmek için oynayan dereceli sistemde oynamasın hebele hübele" demesin. O da oyunun içinde. Oyun...

Oyundan oyuna tüm ülkelerin kitlesi değişiyor.
Genellikle Rocket League'de CS'ye göre daha adam akıllı konuşan Türk denk geliyor.
Geçenlerde Rocket League'de bir adam bana sövüp duruyor. Türk. Gol atıyorum gol yedikçe sövüyor. Bir de takımları full Türk. Onlar da küfrediyorlardı. Sustum ve rapor ettim.

• Beğen
İfadeler: acv
Kanser eden insan tipi. Özellikle PUBG, LFS ve CS:GO'da karşıma çok çıkıyorlar. LFS'de 120 kmh ile gidiyorum, geliyor arkadan 300kmh ile çarpıyor. Sonra ana avrat küfür ediyor.

• Hahaha
İfadeler: acv
Evet, CS'de de kendisini her vurana hile diyip sövmeye başlıyorlar, bir de raporladıklarını sırf sinir etmek için sohbete atıyorlar ya ayar oluyorum.

Türklerden daha sayko millet varsa o da Ruslardır. ETS 2'de dorsesiz dolaşıyorlar. Gelip çarpıyor, küfretsen peşini bırakmaz, yakalar. Karşılık veremeyince de kuduruyorum o ayrı bir olay.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı