Vodafone'dan iPhone 5C Almak

Heulse

Kilopat
Daha fazla  
Meselemiz, iPhone 5C ve alacağım tarife...
iPhone 5C'yi Red Small ile alacağım. 1000 dakika, 1000 SMS ve 3GB internet :)
Biraz kararsız kaldım, aylık 125 TL ödeyeceğim.
Ya da telefonu direkt dışarıdan mı almalıyım?
8GB versiyonu benim için yeterlidir.
Sizce nasıl olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben epeyce bakmıştım geçenlerde. Hem vodafone hem turkcell e bakınca gördüm ki toplamda ödediğimiz fiyat telefonun en az % 25 - 30
fazlasına denk geliyor. Karar senin...

@kam turalı Onun nedeni aslında acık. Siz telefonun taksitini öderken bir yandanda tarifenizin faturasını ödüyorsunuz. Aslında
öyle olmamakta.
@MertKemal iPhone 5 için ne dersiniz 5C ile arasında sadece tasarım farkı olan ?
Benim için fark etmez aslında bütce 1700TL bunun üzerine daha fazla cıkamıyorum.
Ayrıca şöyle birşey varki önericeğiniz telefonun vodafone üzerinden olup
Red Small tarifesine uyumlu olması gerekiyor :)

@kam turalı Onun nedeni aslında acık. Siz telefonun taksitini öderken bir yandanda tarifenizin faturasını ödüyorsunuz. Aslında
öyle olmamakta.
@MertKemal iPhone 5 için ne dersiniz 5C ile arasında sadece tasarım farkı olan ?
Benim için fark etmez aslında bütce 1700TL bunun üzerine daha fazla cıkamıyorum.
Ayrıca şöyle birşey varki önericeğiniz telefonun vodafone üzerinden olup
Red Small tarifesine uyumlu olması gerekiyor :)
5s alamıyor musunuz? Veya da başka bir cihaz?

@MertKemal
Acıkcası 5S'e cıkamıyorum. Android kullanamıyorum,güvenmiyorum,sevmiyorum.
Sınır bu ikisi arasında. İmkanlarımın cok az olması kötü. Telefonu ben almıyorum
bu yüzden bu iki telefon arasında.

@MertKemal
Acıkcası 5S'e cıkamıyorum. Android kullanamıyorum,güvenmiyorum,sevmiyorum.
Sınır bu ikisi arasında. İmkanlarımın cok az olması kötü. Telefonu ben almıyorum
bu yüzden bu iki telefon arasında.
Anladım. 5 ile 5C'yi kıyaslarsak kasa bakımından 5 daha iyi. Alırsanız 5 alın. Ancak 5 sizi uzun zaman götürür mü bilemem. Keşke en azından 5s alabilseydiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı