Yazıklar olsun...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Yazıklar olsun... Technopat'taki toplumun büyük bir kısmında ne saygı, ne de terbiye varmış... Hiç biri yok bana sorarsanız. Bu forum'da kanalımı paylaştığım günden beridir, sürekli yüklediğim her bir videoya 11-20 küsür "Dislike" botu basıyorsunuz kanalıma. Amacınız nedir? Rahatsız oluyorum.

Ayrıca Şan hocasından "Kötü ses diye bir şey yoktur."
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1524839518024.png

@Ali Güngör @Recep Baltaş @MF

Ben bu arkadaştan inanılmaz rahatsız olmaya başladım. Eminim tek kişi de değilim. Son karar sizde elbet, benim görüşüm bu.
Ben de sizin dislikelerinizden inanılmaz rahatsız oldum? Ama beni anlayan yok. Siz anca kendinizi düşünün.
Eleştiri bekleyip olumsuz eleştiriler ile o hatanı düzeltmeye çalışmak yerine ters hareket yaparsan böyle olur. Hatta dur ben de girip "dislike" atayım.

Düzenleme: Kanaldaki videolar gözükmüyor. Acaba neden? :sinsi:
Allah göstermiyor sana demek ki Dislike atma diye. Bir de atma dedikçe inadına atan tiplerden nefret ediyorum.
@Ali Güngör @Recep Baltaş @MF

Ben bu arkadaştan inanılmaz rahatsız olmaya başladım. Eminim tek kişi de değilim. Son karar sizde elbet, benim görüşüm bu.
Alt tarafı UTF-8 formatında ekranından metin okuyorsun. Bundan rahatsız olman bana normal gelmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende sizin dislikelerinizden inanılmaz rahatsız oldum? Ama beni anlayan yok. Siz anca kendinizi düşünün.

Allah göstermiyor sana demek ki dislike atma diye. Birde atma dedikçe inadına atan tiplerden nefret ediyorum.

Alt tarafı UTF-8 formatında ekranından metin okuyorsun. Bundan rahatsız olman bana normal gelmedi.
"Yazıklar olsun..." başlıklı bir konu açman beni rahatsız etti. Nefret ediyor isen nefret edilecek hareketler yapmayacaksın. Burada senin kötülüğüne çalışan yok ama sen istiyorsun.

Eleştiri bekleyip olumsuz eleştiriler ile o hatanı düzeltmeye çalışmak yerine ters hareket yaparsan böyle olur. Hatta dur ben de girip "dislike" atayım.

Düzenleme: Kanaldaki videolar gözükmüyor. Acaba neden? :sinsi:

Kanalda ki videolar gözüküyor. Hiçbir problem yok bende acaba neden? :)
Eleştiri dediğin şey bu şekilde olmaz. Hepimiz insanız ve dislike atarak değil yorumlarda belirterek bunu yapmalıyız. Alıştıra alıştıra söylemek gibi düşünebilirsin bunu.

Kanalda ki videolar gözüküyor. Hiçbir problem yok bende acaba neden? :)
Eleştiri dediğin şey bu şekilde olmaz. Hepimiz insanız ve dislike atarak değil yorumlarda belirterek bunu yapmalıyız. Alıştıra alıştıra söylemek gibi düşünebilirsin bunu.
Ben de insanlara bunu söylemeye çalışıyorum ama bunlar burada yorumunu belirtmekten ötesini yapıyorlar işte! Ben buna eleştiri demiyorum. Bu resmen Siber Ataklı Eleştiri tarzında bir şey bana göre.
Bir berber bir berbere gel berberaber bir berber dükkanı açalım demiş. Erdem senin hesapta bu. Adam ister dislike atar ister like. Bu kadar ağlamaya ne gerek var durmadan senin boş paylaşımlarını görüyorum...
[emoji107]
Paylaşımlarım boş değil.
Buradaki insanların ne kadar ahlaksız olduğunu da bir kez daha ispatlamış oldunuz. Sırf ben dislikelardan şikayetçiyim diye, inadına şu an daha da dislike atıyorsunuz. Bu tür insanlar daha ağır isimlendirilir ama forumda yasak olduğu için söylemiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı