Yazıklar olsun

• Konuyu başlatan SinanSsS23
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 826
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

SinanSsS23

Ziyaretçi
Sen tüm videolarını izle, beğen, paylaş, arkadaşlarına öner Technopat gelsin derdini anlatmaya çalıştığın için üyeliğini kaldırsın.
Helal olsun başka bir şey demiyorum, şimdi konuyu yanlış yere açtın diye 1 gün ceza verirler tadından yenmez.

Recep ve Ali abi sırf sizin için takip etmeye devam edeceğim. Çok güzel yöneticiler bulmuşsunuz böyle devam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı durumdan mağdurum. 31xx mesajım gitti. Şimdi bir konuya mesaj yazsam "Daha yeni üyesin sen anlamazsın" falan derler.

Bu grubun kurallarının değiştirilmeye ihtiyacı var :p
Hapishane mi forum mu belli değil.

Hesabımın silinmesinin nedeni de düzgün üslub kullanmamam. Kurallara uyuyorum. Kaba da konuşmuyorum. Ben mahkemede böyle konuştuğumda adam bana bir şey demiyor. Ama Sosyal yöneticileri hesabımı siliyor.

Dediğim tek şeyde "yeter be!"

Evet size katılıyorum Technopat'ın kuralları çok katı. Bi arkadaş görmüştüm sırf bu yüzden üyeliğini sildirmek istiyordu.

@Silinen üye Kimse size zorla videoları izlettirmiyor, bizi takip ettirmiyor, arkadaşlarınıza önerin demiyor. Siz kendi hayal dünyanızda yaşamaya devam edin. Bile bile yanlış kategoriye konu açıp dalga geçtiğiniz için 1 ay cezalısınız.

Gördüğüm kadarıyla halen daha çift hesap açma peşindesiniz. Size yardımcı olmaya çalışan insanlarla nasıl konuşacağınızı öğrenene kadar açılan hesapları itina ile banlayacağız. Forum mu belli değil yazmışsınız, evet burası bir forum değil. O yüzden standartlarımızı karşılayamıyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı