Korsan Kelimesi 10 Gün Ceza ! [Yazıklar Olsun]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kurallara uyduğunuz takdirde sorun yaşamazsınız. Korsan içerik ve isteklerin ceza sebebi olduğunu biliyorsunuz. Standart ceza 1 gün olmasına rağmen yetkilinin ceza alma durumunuza ve ısrarınıza göre daha uzun cezalar alabileceğinizi önceden yazmıştım.

Ukab,
Buraya üye olmadan da girebiliyorsunuz mesajları görebiliyorsunuz, siz üye olmadan öncede bu durum vardı üye olduktan sonra da var. Siz şimdi üye olmadan önce sıkıntı yoktu da şimdi neden celalleniyorsunuz?
Cezayı yediremiyorsanız ya mesaj yazmayın yada ceza unsuru oluşturmayın.
Hesabınızı Recep bey isterse silebilir. Ben silmiyorum iyi sosyaller.

Türkiye'de o kadar site var ve burası kadar berbat bir yer yok. Sakın bana istemiyorsan girme demeyin !
Çünkü madem internet sitesi tüm dünyaya açılmış bana da açıktır. İstediğim gibi erişim sağlayabilirim.

Hiçbir sitede göremediğim index kasma burada.
Ukala site yetkilileri burada.
İnsanların kısıtlamada sınır tanımayan kurallar burada.

Alın sitenizi tepe tepe kullanın. He bu arada ana sayfanızda ki alakasızca Coco Cola açıklaması haberi beni düşündürmedi değil.

Bu arada yetkililere mesaj atamıyorum. Sizden ricam site içerisindeki tüm mesajlarım üyelik hesabımın tamamen silinmesini talep ediyorum.

İndex kasma diye bir tabiri ilk defa senden duyuyorum. Eğer Mikail'in sorup benim cevapladığım konulardan bahsediyorsan onlar LEVEL okurlarının sorup benim cevapladığım sorular.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı