0,26 yüzdelik dilim ile hangi okula gidebilirim?

Crablee

Hectopat
LGS sonuçları bugün açıklandı ve ben 1 Türkçe 2 matematik yanlışıyla (normalde 1 boş bırakmalık sınavdı, benim hatam) 0.26'ya girdim. Sizce çapa fen ya da kabataş falan gelir mi? Kontenjanlar arttırıldı sonuçta.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burda istanbul için yüzdelik dilimler mevcut
yüzdelik diliminin tuttuğu en iyi okul kadıköy istanbul atatürk fen lisesi
burdan da fen ve sosyal bilimler seçeneğini seçip il ve ilçe seçersen(ilçe isteğe bağlı) yüzdelik dilimleri sıralar
Not:Attığım site 2019 için geçerli

Neredeyse aynı yapmışız, ben 481 puan aldım ve yüzdeliğim 0,23.
Ama ikimiz de Kabataş'a giremeyiz onu unutmalısın bir kere, 0,12-0,15 civarı bir yüzdeliği olur diye düşünüyorum. Çapa geçen sene 0,25 yüzdelik dilimle öğrenci almış. Ben muhtemelen girebilirim ama seni bilemedim,bazı okulların yüzdelikleri değişmeyebiliyor.

LGS sonuçları bugün açıklandı ve ben 1 Türkçe 2 matematik yanlışıyla (normalde 1 boş bırakmalık sınavdı, benim hatam) 0.26'ya girdim. Sizce çapa fen ya da kabataş falan gelir mi? Kontenjanlar arttırıldı sonuçta.

Sınavda 181 kişi tam yapmış sizinde 3 yanlış yaptığınızı düşünürsek ilk 1000 veya 2000'de olursunuz. İlk 1000 kişinin hepsi İstanbul'daki okullara gitmeyeceğine göre söylediğiniz okullara gider, hatta şansınız yaver giderse Galatasaray Lisesi'ne bile girebilirsiniz.

Sınavda 181 kişi tam yapmış sizinde 3 yanlış yaptığınızı düşünürsek ilk 1000 veya 2000'de olursunuz. İlk 1000 kişinin hepsi İstanbul'daki okullara gitmeyeceğine göre söylediğiniz okullara gider, hatta şansınız yaver giderse Galatasaray Lisesi'ne bile girebilirsiniz.

Hadi bakalım inşallah.

1 Türkçe ve 1 Matematik yanlışı ile 0,26'lık dilim bu senenin çocuklarının pek de zeki olmadığını gösteriyor benim gözümde.

Ben bir sene önce 1 Matematik yanlışı 1 de Fen boşu ile 0,70'e girmiştim. Kabataş falan zor görünüyor. Yine de ortalama bir fen lisesine gidebilirsin gibi.

1 Türkçe ve 1 matematik yanlışı ile 0, 26'lık dilim bu senenin çocuklarının pek de zeki olmadığını gösteriyor benim gözümde.

Ben bir sene önce 1 matematik yanlışı 1'de fen boşu ile 0, 70'e girmiştim. Kabataş falan zor görünüyor. Yine de ortalama bir fen lisesine gidebilirsin gibi.

Matematiği nasıl yapıyorsunuz ya. Kıskanıyorum :D
.

1 Türkçe ve 1 Matematik yanlışı ile 0,26'lık dilim bu senenin çocuklarının pek de zeki olmadığını gösteriyor benim gözümde.

Ben bir sene önce 1 Matematik yanlışı 1 de Fen boşu ile 0,70'e girmiştim. Kabataş falan zor görünüyor. Yine de ortalama bir fen lisesine gidebilirsin gibi.
Sizde mi? Buradasınız😃 Konu sahibi iyi yapmış ama sanmıyorum dediği yerlere girebileceğini.

Geri
Yukarı