0 olan İngilizce sözlü notu ortalamayı etkiler mi?

Hocaların ya çok acımasız ya da sen çok fazla tembellik yapmışsın. 8. sınıfta 30 verilmesi pek normal değil.
Derslerimde çok başarılıydım ama hocanın sınıfa garezi vardı. Bayan hoca sevgilisiyle bir takım sorunlar yaşamıştı. Bunları bize ödetiyordu hiç bir teneffüse çıkmamıza izin vermezdi, ailemize bu sene arkadaşlarından uzak dursunlar gibi şeyler söylerdi, tonla ödev verirdi, Sosyal etkinliklere katılmamızı yasaklardı, Beden dersinde top oynamamamız için topları alırdı vs. Bir de bunları sadece bizim sınıfa yapardı. Olay şöyle :

Hoca 3 sayfa test verdi, yarın getirin dedi, testlerden kaç puan alırsanız sözlünüz o dedi, isterseniz gruplaşarak yapın dedi. Ben de hiçbir şey bilmeyen arkadaşlarımla birleştik kitaplardan bakıp çözdük, okula gittik. Hoca: "Bugün keyfim yok. Testlerinizi kontrol etmeyeceğim." dedi. 1 gün sonra başka test verdi. Öncekini boş verin bunu çözün dedi. Yine aynı olaylar yaşandı. Sonra 1 test daha verdi. Bunu tek başıma çözdüm. Okula gittim bir baktım testlerin 2si yok, masada unutmuşum. Hoca geldi çıkarın testleri dedi. Hocayla aramda geçen diyalog :

-Hocam testleri çözdüm ama masamda unutmuşum. Yarın getirsem ya da eve gidip getirsem olur mu ? (Evim 200m kadar uzakta)

-Hayır ! 3 sayfa test vermişim şurada onu da unutma !

-Ama hocam çözdüm evde kalmış önceden verdiğiniz testleri de çözdüm.

-Bunlar eski bunları napayım ? 1 kağıt getirmişsin 30 yeter herhalde sana!

Derslerimde çok başarılıydım ama hocanın sınıfa garezi vardı. Bayan hoca sevgilisiyle bir takım sorunlar yaşamıştı. Bunları bize ödetiyordu hiçbir teneffüse çıkmamıza izin vermezdi, ailemize bu sene arkadaşlarından uzak dursunlar gibi şeyler söylerdi, tonla ödev verirdi, Sosyal etkinliklere katılmamızı yasaklardı, Beden dersinde top oynamamamız için topları alırdı vs. Bir de bunları sadece bizim sınıfa yapardı. Olay şöyle:

Hoca 3 sayfa test verdi, yarın getirin dedi, testlerden kaç puan alırsanız sözlünüz o dedi, isterseniz gruplaşarak yapın dedi. Ben de hiçbir şey bilmeyen arkadaşlarımla birleştik kitaplardan bakıp çözdük, okula gittik. Hoca: "Bugün keyfim yok. Testlerinizi kontrol etmeyeceğim." dedi. 1 gün sonra başka test verdi. Öncekini boş verin bunu çözün dedi. Yine aynı olaylar yaşandı. Sonra 1 test daha verdi. Bunu tek başıma çözdüm. Okula gittim bir baktım testlerin 2'si yok, masada unutmuşum. Hoca geldi çıkarın testleri dedi. Hocayla aramda geçen diyalog:

-Hocam testleri çözdüm ama masamda unutmuşum. Yarın getirsem ya da eve gidip getirsem olur mu? (Evim 200M kadar uzakta)

-Hayır! 3 sayfa test vermişim şurada onu da unutma!

-Ama hocam çözdüm evde kalmış önceden verdiğiniz testleri de çözdüm.

-Bunlar eski bunları napayım? 1 kağıt getirmişsin 30 yeter herhalde sana!

Aga b benim ortalamayı etkilemez değil mi 0 sözlü notu

Geri
Yukarı