Öğretmenin sözlü notu 0 vereceğini söylemesi

Efe Mızrak

Centipat
Daha fazla  
İngilizce dersinde öğretmen not almadığımı söyledi ve sözlü notuma 0 girdiğini söyledi ve bu hafta cumaya kadar eksiklerimi doldurmazsam düzeltmeyeceğini söyledi. Çabalıyorum düzeltmek için ama hala korkum var. İtiraz falan edebiliyor muyum?

5. sınıfa gidiyorum bu arada.

İngilizce dersinde öğretmen not almadığımı söyledi ve sözlü notuma 0 girdiğini söyledi ve bu hafta cumaya kadar eksiklerimi doldurmazsam düzeltmeyeceğini söyledi. Çabalıyorum düzeltmek için ama hala korkum var. İtiraz falan edebiliyor muyum?

0'ı nasıl becerdin bizim hoca kaynak kitap aldırdı kontrol edcem dedi bayağı boşum vardı bana 0 vermedi. Hem sınavlarlarla kurtarırsın en azından.

Seni korkutmaya çalışıyor sanırım.
Sanmıyorum herhangi bir öğretmenin 5. Sınıfa giden bir öğrenciye 0 vereceğini.
Bu arada e okuldan kontrol ettiniz mi?

Yani öğretmenlerin sana kıyak geçip yazılı puanın düşmesin diye sözlülerini şişirdiler diye böyle yapmaları zorunlu sandın. Anladım hocam.
Bana gıcık olan bir hocam söylemişti. "Yazılıdan yüksek almış olmasaydın sözlüne daha düşük girerdim" diye. Ayrıca ailemde yıllardır eğitimci.

Geri
Yukarı