0850 484 1458 dolandırıcı numara

Sapık gibi rahat bırakmıyorlar. Kapatıyorum yine arıyorlar. 2. arayışlarında küfür etmiştim hatta . Öğlen kestireyim diyorum arıyorlar.

Beni aradıklarında önce devlet kendi internet altyapısını güçlendirsin, sonra gelin bize yardım edin diyip kapattım.😄

Bunlar niye beni aramıyor ya merak ettim şimdi. Numaramı da her yere giriyorum öyle hiç sakınmam. Annem babamı da arıyorlar ve üçümüzün hattı da babamın üstüne. Garipsedim.
Numaranı verdiğin yerler dağıtır.
Mesela numaranı +18 sitelere versen bir anda iş adamı gibi her Allahın saati telefonda olursun.
Ben vermedim ama :D.

Ne dolandırıcısı? Bana 1.000 TL destek verecekler, bir kağıt gönderdiler imzaladım. Paranın gelmesini bekliyorum.

Teşekkürler @Eray T zaten 850 ile başlayan ya bankadır ya dolandırıcı.
Hocam zaten her ay beni arıyorlar, ben konu açıyorum. Dolandırıcı veri tabanı yapacağım artık :D

Ne dolandırıcısı? Bana 1.000 TL destek verecekler, bir kağıt gönderdiler imzaladım. Paranın gelmesini bekliyorum.

Teşekkürler @Eray T zaten 850 ile başlayan ya bankadır ya dolandırıcı.
Hocam ben de estetik yaptıracağım, çok sağ olsunlar işlerini iyi yaptılar ama fazla parça arttığını söylediler (!)
Hocam zaten her ay beni arıyorlar ben konu açıyorum. Dolandırıcı veri tabanı yapacağım artık :D
Aslında fena fikir değil, yapsanıza hocam :D.

Geri
Yukarı