1.000-1.300 TL arası Android Telefon Tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S3 alınmaz. N4 veya Note 2 al.

139 TL daha üstüne koyarsan LG G2.

Son düzenleyen: Moderatör:
S3 hakkındaki yorumumu yaptım. Üstelik bu telefondan daha güçsüz olan N4'ü önermişsin alınmaz diyerekten. Bu önerini neyle destekliyorsun?

S3 hakkındaki yorumumu yaptım. Üstelik bu telefondan daha güçsüz olan N4'ü önermişsin alınmaz diyerekten. Bu önerini neyle destekliyorsun?

Şu an seni bir Teknosa elemanı zannetmeye başladım.

N4 mü S3'ten güçsüz lütfen benchlere bakalım.

N4 stabilize anlamında çok iyidir. Kamerası ise çok iyi değildir ama idare eder.

S3 çıkalı 1.5 sene oldu. Yavaş yavaş güncelleme desteği bitiyor. Ayrıca donanım özellikleri şimdiki zamana göre yetersiz. Zaten Samsung amcanın kendi işlemcileri cins zaten. Hatta ve hatta benchlerde işlemcisini iyi göstersin diye kendi cihazlarının benchleri ile oynuyor.

N4 her anlamda S3'ten üstün.

Bence S3 hala güncelliğini koruyan bir cihaz. KitKat' ı alacağı kesin. Söylentilere göre 5.0' ı da alacak.

Soruyu soran arkadaşa gelirsek. Eğer bütçene uyarsa ve boyutu uygunsa tabii ki Note 2 al. Uymaz dersen de S3 ya da S4 Mini. Hangisini alırsan al pişman olmazsın, şimdiden hayırlı olsun.

Al kardeşim anlatamıyoruz ki al S3.

Son düzenleyen: Moderatör:
Note 2 olmazsa S4 Mini ya da S3 arasında kalıyorum. Epeydir giremiyorum foruma bilgisayarım çöktü.

S4 Mini niree Note 2 niree. Bence sen ihtiyacını belirle. Biri 5.5 inç biri 4.3 inç. Note 2 kullanırım ihtiyacım var dersen tek seçim.

Telefonu şu şekilde kullanacağım öğrenci olduğumdan müzik dinlemek, oyun oynamak ve tabiki mesajlaşmak için filan. Bunları fazlasıyla karşılayacak zaten Note 2. Üstüne gereksiz özellikleri var benim kullanmayacağım. Yani kullanmayacağımı düşündüğüm sizce değer mi almaya yoksa bu kadar masraf etmeyip başka telefonamı yöneleyim ?

Seni anlıyorum ben de öğrenciyim ve kullanım amaçlarımız da aynı. Ve 1-2 aya Note 2 almayı planlıyorum. Benim de aklımda ilk S4 Mini vardı ama donanım seviyesi bana yetersiz geldi. Note 2 ise S3' ten de S4 Mini'den de güçlü. Ben bu sebeple Note 2 alacağım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı