Çözüldü 1,19 temel hızı olan işlemci Valorant oynarken 0,19 GHz'e düşüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

idireus

Picopat
Arkadaşlar valoranta giriyorum 5 dakika falan oynadım 0,19 GHz’ye düştü ve oynatmıyor 0,99 GHz’de bir şekilde oynuyorum ancak 0,19 GHz’de oynanmıyor nasıl 0,99’da sabit kalmasını sağlarım?

Bazen 2,5 GHzlere çıkıyor bazen 1.5 larda dolaşabiliyor ama oyun açıkken 0,99 oluyor.

Arkadaşlar Valorant'a giriyorum 5 dakika falan oynadım 0,19 GHz'ye düştü ve oynatmıyor 0,99 GHz'de bir şekilde oynuyorum ancak 0,19 GHz'de oynanmıyor nasıl 0, 99'da sabit kalmasını sağlarım?

Bazen 2,5 GHz'lere çıkıyor bazen 1.5'larda dolaşabiliyor ama oyun açıkken 0,99 oluyor.

Görev Yöneticisi'nden Valorant'a yüksek işlem önceliği verin deneyin.

Arkadaşlar Valorant'a giriyorum 5 dakika falan oynadım 0,19 GHz'ye düştü ve oynatmıyor 0,99 GHz'de bir şekilde oynuyorum ancak 0,19 GHz'de oynanmıyor nasıl 0, 99'da sabit kalmasını sağlarım?

Bazen 2,5 GHz'lere çıkıyor bazen 1.5'larda dolaşabiliyor ama oyun açıkken 0,99 oluyor.

Telefonunuzun işlemcisini söküp bilgisayarınıza mı taktınız hocam o nasıl işlemciymiş Valorant açtığına şükredin. İşlemcinizin marka modeli nedir?

Telefonunuzun işlemcisini söküp bilgisayarınıza mı taktınız hocam o nasıl işlemciymiş Valorant açtığına şükredin. İşlemcinizin marka modeli nedir?
Niye dalga geçiyorsunuz ki hocam ? Alacak durumum olsa alırdım herhalde iyisini.

Olmaz çok voltaj düşürürsen mavi ekran alırsın. Ya da speedshift ayarlarıyla oynarsan.
Tamam hocam deneyeceğim bir de fan alırsam yararı olur mu?

Niye dalga geçiyorsunuz ki hocam? Alacak durumum olsa alırdım herhalde iyisini.

Tamam hocam deneyeceğim bir de fan alırsam yararı olur mu?

Hayır hocam dalga değil 2.5 GHz işlemci kalmadıda o yüzden sordum.

Hayır hocam dalga değil 2.5 GHz işlemci kalmadıda o yüzden sordum.

2 çekirdekliyse galiba 1 çekirdeğini kullanıyor bilgisayarınız bir ayar vardı tam hatırlamıyorum 2 çekirdek seçince 2 çekirdeğin hepsini de kullanıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı