1.300 TL'ye ANC bulunan kulaklık önerisi

delvarto

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Orta Doğu
Daha fazla  
Merhaba. Kulak içi, TWS, ANC özellikli kulaklık arıyorum. Bütçem 1300 TL. Aklımda caspule 3 Pro var. Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

Buds2 veya Buds FE öneririm. Buds FE'nin ANC'si ve pil performansı daha iyi, Buds2'nin ise ses kalitesi daha iyi.

Tabii iPhone kullanıcısı isen ikisini de önermem, Wearable desteği yok, dolayısıyla yazılım desteği alamazsın.

Buds2 veya Buds FE öneririm. Buds FE'nin ANC'si ve pil performansı daha iyi, Buds2'nin ise ses kalitesi daha iyi.

Tabii iPhone kullanıcısı isen ikisini de önermem, Wearable desteği yok, dolayısıyla yazılım desteği alamazsın.
O fiyatlarda Buds FE vardı galiba, bir göz at.
iPhone kullanıyorum, ne yazık ki LDAC kullanamayacağım. Fakat yukarıda yazdığım Capsule3 Pro, sizin önerdiğinizden daha iyi değil mi?

iPhone kullanıyorum, ne yazık ki LDAC kullanamayacağım. Fakat yukarıda yazdığım Capsule3 Pro, sizin önerdiğinizden daha iyi değil mi?
Capsule 3 Pro'yu kullanmadım bilmiyorum, dolayısıyla yorum yapamam.

Ancak farklı bir konudan bahsetmem gerekirse LDAC kodeğinin olması, kulaklığı kaliteli yapmaz. Kaldı ki LDAC bile kayıpsız sesin anca %43'ü kalitesinde bir teknoloji, dolayısıyla kayıpsız ses istiyorsan Bluetooth yerine kablolu kulaklıklara yönelmelisin.

Konuya dönersek iPhone kullanıyorsan Buds2 ve Buds FE eleniyor maalesef, dediğim gibi, yazılım desteği yok, hoş olmaz. Capsule 3 Pro forumda genel olarak önerilen ve insanların da sevdiği bir model, kullananlardan yorum almak gerek.

Bütçe aşma durumu varsa Freebuds 5i'ye göz gezdirilebilir.

O kadarını bilemeyeceğim, şeffaf sonuçlar paylaşan bir site varsa kıyaslama yaparak ürün tercih edebilirsin.

Codec olayına yabancıyım, yorumum yok.

Airpods Pro 2 nesil kullanıyorum arkadaşıma Capsule 3 Pro aldım valla daha iyi ANC’si😂 Sadece müzikte bassları biraz boğuyor açınca. Şeffaf modu da gerçekten iyi.

Galaxy Buds 2 kullanıyorum ANC özelliği çok iyi müziği hiçbir şekilde bozmuyor ve ses kalitesi de çok iyi ama imkanın varsa 2 Pro al daha iyi güncelleme vs alıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı