1.5 yıllık Xiaomi Earbuds deneyimlerim

Selamlar, hediye olarak geldi elime bayağı aktif kullandım hala da kullanıyorum, özelliklerden başlayalım.

Ses kalitesli: Gayet net sesler veriyor, extra bassta hafif bir cızırtı yapabiliyor.

Ergonomi: Herkesin kulağı farklı ben takma şekline göre takınca kulağıma tam girmiyor, 2 saatten sonra kulak acıtmaya başlıyor.

Malzeme kalitesi: Annem 6. kattan düşürmüş hiçbir şey olmamış, ben balkona çıkarken kulağımdan düştü almaya gittiğimde sadece üst kapağının çıktığını gördüm, sayısız kez gere düştü cidden sağlam alet.

Bağlantı: Bluetooth 5 ile bağlanıyor, 3 adet telefonda denedim hepsinde şöyle bir sorun var müzik veya video durduğu zaman bağlantı kesiliyor tekrar bağlanıyor, müzik dinlerken aniden bağlantı kesilip tekrar bağlanıyor ve bu aşırı can sıkıyor, 2 3 kere kulaklığın tekini çıkarırsanız diğerine bağlanmıyor her seferinde eşleştirme yapmanız gerekiyor ods şöyle, ikisini aynı anda kapatıyorsunuz ardından basılı tutuyorsunuz kırmızı ve beyaz ışık yanıp söndüğünde basmaya devam ediyorsun tekrar oluyor toplamda 2 kez o ışığı gördükten sonra kutuya koyuyorsunuz telefondan unut diyorsunuz, sağ kulaklığı ardından solu çıkarıyorsunuz işlem tamam.

Şarj süresi: Ben pek dikkatli kullanmıyorum ona rağmen bataryaları hala ölmedi, 3 ilâ 4 saat arası gidiyor lutu hakkında bir şey diyemiyorum haftada 1 kez şarj ediyorum yetiyor.

Fiyatı: Bazı yerlerde 300 400 TL gibi saçma fiyatlara gördüm bu kulaklık o kadar etmiyor ideal fiyatı 100 TL üstü verilmez, alınır mı kişiden kişiye göre değişir.

Kendi konumu hortlatayım bari, bu konuyu açtığım zaman hayatım mükemmeldi ufak bir efkarlanmadım değil, bu rezil kulaklık sözde suya dayanıklı fakat soğuk su şişesinin yanında durduğu için bozulmuştu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı