1.500-2.000 TL grafik tasarım için fare önerisi

Bütçe
1500 - 2000 TL

AhmetXei

Picopat
Daha fazla  
Grafik tasarım işleriyle ilgilendiğim için kablosuz mouse önerisi istiyorum. Bütçem 1500-2000 TL civarında, fazla oyun oynayan birisi değilim. RGB olmasa daha iyi olur, önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
G305 günlük kullanımda beni aşırı tatmin eden bir model Photoshop, Illustrator ve diğer yazılım programlarında kullanıyorum fare pilli olduğu için hiç şarj olayı yok ve durecell bir pil taktığından aylar boyu götürüyor aynı zamanda lightspeed sayesinde oyunlarda da üzmeyen bir model.

G305 günlük kullanımda beni aşırı tatmin eden bir model Photoshop, Illustrator ve diğer yazılım programlarında kullanıyorum fare pilli olduğu için hiç şarj olayı yok ve durecell bir pil taktığından aylar boyu götürüyor aynı zamanda lightspeed sayesinde oyunlarda da üzmeyen bir model.

Hocam pilli modellerde bir işlem yaparken bir anda pilin bitmesi beni korkutuyor 😁

Hocam pilli modellerde bir işlem yaparken bir anda pilin bitmesi beni korkutuyor 😁

Hocam yazılımından pili gözüküyor ve pili bitmeye 1 ay kala filan kırmızı ışık vererek uyarıyor ben hiç pille ilgili sıkıntı çekmedim düzgün piller ile aşırı uzun süre götürüyor bence şarjlı modeller sizi daha çok bozar.

Zaten direk pili bitmiyor diyelim bağlantıyı kesti tekrar USB'yi tak çıkar yapınca bir süre daha götürüyor.

Hocam yazılımından pili gözüküyor ve pili bitmeye 1 ay kala filan kırmızı ışık vererek uyarıyor ben hiç pille ilgili sıkıntı çekmedim düzgün piller ile aşırı uzun süre götürüyor bence şarjlı modeller sizi daha çok bozar.

Öneriniz için teşekkür ederim Wraith vs gibi forumda önerilen markalara baktım ama Logitech köklü bir marka yıllardır adından söz ettiriyor sanırım yine bu modeli tercih edeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı