1.500 TL kasa önerisi

Hocam sistemde sıvı soğutma var mıdır?
yok , şuan için kule tipi var
Elinizdeki parçalar nedir? Bunları söylerseniz ona göre kasa öneririz.

Ryzen 3600 ve RX 470 var anakart olarak ASUS ROG STRIX B-450 Gaming F II modeli var
600W Cooler Master PSU var şu anki kasamda
Şu anki kasamda SSD yuvası yok, kablolama için çok az bir alan var fan yuvası olarak ön alt, arka çıkış fanı bir de aşağıda fan yuvası var ne işe yarayacaksa

Açıkçası o sistem parçalarınız için 1500 TL'lik bir kasaya ihtiyacınızın olduğunu düşünmüyorum. Yine de önereyim. İstediğinizi tercih edersiniz.

Bütçeyi 200 TL aşarsak
Bütçeyi aşamazsak.
Benim fikrimce bunlar tasarımlarıyla güzel kasalar.

2. çok hoş görünümlü ve sade duruyor, işlevsellik açısından da güzel gibi duruyor fakat ön tarafta 1 adet USB yuvasının bulunması :(
Açıkçası o sistem parçalarınız için 1500 TL'lik bir kasaya ihtiyacınızın olduğunu düşünmüyorum. Yine de önereyim. İstediğinizi tercih edersiniz.

En başta da belirttiğim gibi 500-1500 TL arası, moderatörler konuyu 1500 TL olarak düzenlemiş :D
Şu an da ekran kartı sıkıntısı yaşandığı için zaten alamıyorum, ki alsam bile kasama sığmayabilir çünkü yaklaşık 300 mm için var sanırsam ya da 315,

Selam arkadaşlar, sistemde değişime gidiyordum. Eski kasamı kullanmaya devam ediyorum şu an fakat hem kablolama olsun hem hava akışı olsun çok yetersiz, sizlerden güzel bir kasa önerisi bekliyorum. RGB olmasına gerek yok, hava akışı ve kablolama iyi olsun yeter. Bir de toz filtresi önerileri almak istiyorum.
Bütçe olarak bir şey düşünmedim, F/P önemli. 500-1500 fiyat aralığı olabilir.
https://www.hepsiburada.com/darkflash-pollux-mesh-mid-tower-kasa-psu-yok-pm-HB000014QNC1 kendim bir başka modelini kullanıyorum hava akışı herşeyi çok güzel şiddetle öneriyorum.

Max VGA uzunluğu 200 mm mi?
Hocam vallaha orasını bilmiyorum ama ön tarafta neler olduğunu söyleyebilirim.1 tane us 2.0 var 1 tanede usb 3.0 var kulaklık ile mik girişi var son olarakta power tuşu ile reset tuşu var.Aynıdır diye düşünüyorum aynı model çünki sadece fanları değişik.

Hocam vallaha orasını bilmiyorum ama ön tarafta neler olduğunu söyleyebilirim.1 tane us 2.0 var 1 tanede usb 3.0 var kulaklık ile mik girişi var son olarakta power tuşu ile reset tuşu var.Aynıdır diye düşünüyorum aynı model çünki sadece fanları değişik.
Dostum içine ekran kartı sığmaz

1500 liralık bir kasaya gerek yok gibi.

İçerisini fanla dolduracaksanız bu da çok şık bir kasadır.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı