Samsung Galaxy S7 mi? Apple iPhone 6S mi?

caglarmesci

Kilopat
Merhaba ben 2 yıldır Galaxy S4 kullanıyorum. Ama telefon çok sıkıntı çıkartıyor. Şarjı çok az gidiyor, dakika başı donuyor, kamera kötü vs. vs.
Sizce S7 mi 6S mi? Nedenleriyle yazarsanız sevinirim.

Bence S7. Her açıdan daha iyi başka sebebi yok. İphone 7 çıktığında ondan daha iyi olur mu bilemem ama S7 kesinlikle daha iyi performans olsun ya da şarjının daha fazla gitmesi olsun.

Galaxy S7 almanız her açıdan daha iyi olur. iPhone'nun tek avantajı güncelleme desteğinin daha uzun olması.

Bende ikisi arasında kaldım ve tercihimi 6S'ten yana yaptım. Uzun zamandır Android kullandım ama bir de ios deneyimi yaşamak istiyorum. Hep Android kullanmışsan bence değişiklik güzel olur. Stabilite olayına gelirsek ios daha iyi ama Android'in de stabiliteyi yakaladığını söyleyeblirim. 1,5 sene Galaxy E5 kullandım ( SD 410 quad qore 1.2 Ghz - Android 5.1.1'e güncellendi) ve telefondan çok memnundum. 16 GB hafızası oyunlarla dolu olduğu halde telefonda yavaşlama görmedim. Eskisi gibi Android şişmiyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı