1 adet RTX2060 ile ETH kazmak

Tabi ETH kazılarak günün 24 saaati yorulup, bu işlemi 6 7 ay yaparsan kart yorulur, değil mi? Ayrıca yapmaya karar verdim, ailemde destekledi. Hnagi programı önerirsin? Ya da ekran kartım 62 derecelerde geiyor oyunda, OC yapsam iyi olur mu?

80 dereceyi geçmediği sürece hiçbir sorun olmaz.
Lolminer programını öneririm. Nasıl yapıldığına internet bakabilirsiniz.

80 dereceyi geçmediği sürece hiçbir sorun olmaz.
Lolminer programını öneririm.
Teşekkür ederim hocam, günde kaç saat açık kaldığını şimdi tam olarak hesapladım. Oyun hariç 11 saat açık kalıyor.
Herhangi bir yaş limiti var mı?
OC gerekir mi?
Kasa fan hızı şuan Silent'te, Standart'a mı alayım yoksa turbo'ya mı?

Mining Pool'ları ve yazılımları inceleyip kararı kendin vermen lazım.

Kısıtlı süreyle çalıştıracaksan ödeme limiti olmayan, biriken coin miktarını da satıp paraya çevirebileceğin Binance gibi bir sisteme %2.5 havuz komisyonu ödemeyi göze alıp kazım yaptırmak mantıklı olur gibi görünüyor. Hergün sonunda kazandığın tutar POOL WALLET'a aktarılır, onu SPOT WALLET'a ücretsiz transfer edip satabilir yada Binance TR hesabına aktarıp orada TL'ye çevirip bankana transfer edebilirsin.

Binance hesabın yoksa verdiğim linkten üye olursan benim referansımla üye olabilirsin :

Yazılım olarak RTX serileriyle T-Rex fena çalışmıyor.

Önce BINANCE.com 'daki hesabını açıp sonra TRBINANCE.com 'a o hesapla giriş yap. Kimlik doğrulaması yapman gerekiyor, site Türkçe olduğu için rahatça anlayıp takip ederek yapabilirsin. Bu aşama bitince POOL hesabı yaratacaksın. Sonra T-Rex kurup ayarlarını yapıp çalıştıracaksın.

Yaş limiti var, 18 yaş altında olanların ailesiyle konuşup onlar adına hesap açması ve kimlik doğrulamasını da onlarla yapması gerekir.

Takıldığın yer olursa buraya yazarsan destek olmaya çalışırım.

Mining Pool'ları ve yazılımları inceleyip kararı kendin vermen lazım.

Kısıtlı süreyle çalıştıracaksan ödeme limiti olmayan, biriken coin miktarını da satıp paraya çevirebileceğin Binance gibi bir sisteme %2.5 havuz komisyonu ödemeyi göze alıp kazım yaptırmak mantıklı olur gibi görünüyor. Hergün sonunda kazandığın tutar POOL WALLET'a aktarılır, onu SPOT WALLET'a ücretsiz transfer edip satabilir yada Binance TR hesabına aktarıp orada TL'ye çevirip bankana transfer edebilirsin.

Binance hesabın yoksa verdiğim linkten üye olursan benim referansımla üye olabilirsin :

Yazılım olarak RTX serileriyle T-Rex fena çalışmıyor.

Önce BINANCE.com 'daki hesabını açıp sonra TRBINANCE.com 'a o hesapla giriş yap. Kimlik doğrulaması yapman gerekiyor, site Türkçe olduğu için rahatça anlayıp takip ederek yapabilirsin. Bu aşama bitince POOL hesabı yaratacaksın. Sonra T-Rex kurup ayarlarını yapıp çalıştıracaksın.

Yaş limiti var, 18 yaş altında olanların ailesiyle konuşup onlar adına hesap açması ve kimlik doğrulamasını da onlarla yapması gerekir.

Takıldığın yer olursa buraya yazarsan destek olmaya çalışırım.
Hocam Github linkinde birsürü dosya var. Hangisini indirmem gerek?

Hocam işleri tam öğrenmeden madencilik yapmayın. Öncelikle kartınız 60-65 dereceleri kesinlikle geçmesin madencilik yaparken. Bunun için UV işlemini uygulayın. Karta ne kadar az elektrik giderse o kadar az elektrik tüketecektir. Aynı zamanda daha az ısınacaktır. Ethereum kazarken voltaj kıstığınızda genellikle bir performans kaybı olmuyor. Ayrıca işlemi yaparken Core clock düşürebilirsiniz daha az enerjiyle daha verimli kazması için. Başka sorunuz varsa yazın.

Ayarlarını yapmadan mı çalıştırmayı deniyorsun?
Ayrlar derken?
ETH adresini koplayıp T-rex'teki yerine yerleştirdim. Ne ayarı yapmam gerekir ki?
Hocam işleri tam öğrenmeden madencilik yapmayın. Öncelikle kartınız 60-65 dereceleri kesinlikle geçmesin madencilik yaparken. Bunun için UV işlemini uygulayın. Karta ne kadar az elektrik giderse o kadar az elektrik tüketecektir. Aynı zamanda daha az ısınacaktır. Ethereum kazarken voltaj kıstığınızda genellikle bir performans kaybı olmuyor. Ayrıca işlemi yaparken Core clock düşürebilirsiniz daha az enerjiyle daha verimli kazması için. Başka sorunuz varsa yazın.
Afterburner'dan ekran görüntüsü atsam fikir verebilir misiniz?

Geri
Yukarı