1 aylık D-Smart fiber internet deneyimim

EchoX

Hectopat
Yer
Skalitz/Bohemya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 12500h RTX 3050 Tİ 8x2 16 GB RAM 1,5 TB SSD
Yaklaşık bir aydır Türk Telekom fiber altyapılı D-Smart internet kullanıyorum. Nedeni ise yıllardır TV paketini kullanmam ve TT ile aynı hizmeti sunmasına rağmen devamlı müşterileri olduğum için düşük fiyattan hizmet sunmaları. Bu bir aylık deneyimime gelirsek 24 Mbps download 6 Mbps upload olarak anlaşıldı. Ve internet hızım bu değerin altına hiç düşmedi. Daha önce ADSL D-Smart internet kullamıştım ve cidden çok kötüydü ama şu an fiber olarak 1 aylık deneyimimde hiçbir sorun yaşamadım, yazımın sonuna gelecek olursak ADSL'de kötü bir performans sağlayan D-Smart'ın fiberde bu kadar istikrarlı hız vermesi ve müşteri hizmetleri ile herhangi bir sıkıntı yaşamamam beni bile şaşırttı.

resim_2021-04-07_145750.png

resim_2021-04-07_145839.png

resim_2021-04-07_145913.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende D-Smart üzerinden Superonline altyapısı ile hizmet alıyorum, 10 yıldır internet + mega tv paketi abonesiyim sorun yaşamadım.
2-3 yıl öncesine kadar VDSL kullanıyordum daha sonra fibere geçtim, gayet iyi ama müşteri hizmetleri elemanlarının bir kısmında biraz teknik bilgi eksikliği var.

Hocam haftaya benim de sözleşme bitiyor. Bende TV+ 16 Mbps'e kadar internet kullanıyorum. 24 Mbps VDSL'ye geçiş yapmayı düşünüyorum. Altyapı maksimum 33 destekliyor. 7 yıldır müşterisiyiz dediğiniz gibi ayrı olarak özel fiyat sunuyorlar normalde ancak bugün konuştum 99 TL'ye 24 Mbps VDSL interneti verebileceklerini söylediler. Siz kaç TL ödüyorsunuz? Türk Telekom'da zaten 24 Mbps interneti 99 TL'ye veriyor. Uygun bir fiyat sunmamış oluyorlar doğal olarak. Yarın bir daha görüşeceğim fiyat konusunu.

Hocam haftaya benim de sözleşme bitiyor. Bende TV+ 16 Mbps'e kadar internet kullanıyorum. 24 Mbps VDSL'ye geçiş yapmayı düşünüyorum. Altyapı maksimum 33 destekliyor. 7 yıldır müşterisiyiz dediğiniz gibi ayrı olarak özel fiyat sunuyorlar normalde ancak bugün konuştum 99 TL'ye 24 Mbps VDSL interneti verebileceklerini söylediler. Siz kaç TL ödüyorsunuz? Türk Telekom'da zaten 24 Mbps interneti 99 TL'ye veriyor. Uygun bir fiyat sunmamış oluyorlar doğal olarak. Yarın bir daha görüşeceğim fiyat konusunu.
Eğer sorunuz bana yönelikse, Mega HD TV Paketi + 50/8 Mbps internet için 133 TL ödüyorum.

Geri
Yukarı