1 aylık spor için fizik nasıl?

1 ayda bir şey beklemiyorum hocam sadece 1 ayda oluşturduğum vücut iyi mi diye yorumlarinizi almak istedim yoksa bende biliyorum 1 ayda çok bir şey olmayacağını önerileriniz tavsiyeleriniz varsa almak istedim o kadar spor konusunda pek bir bilgim yok ve sizlerin bilgilerinden yararlanmak istedim sadece o kadar
Sakin ol hocam, omuz başların çok iyi gözüküyor fakat bu senin emeğin değil, en azından çoğunluğu senin emeğin değil. Çünkü 1 ayda koyacağın kütle fark ettirmez kendini, genetik güzel duruyor. Pompala devam et.

Sakin ol hocam, omuz başların çok iyi gözüküyor fakat bu senin emeğin değil, en azından çoğunluğu senin emeğin değil. Çünkü 1 ayda koyacağın kütle fark ettirmez kendini, genetik güzel duruyor. Pompala devam et.
Teşekkür ederim hocam kilodan dolayı biraz sıkıntıdayım ama 70 75 kilo civarına ulaştığımda şuanki halimden kat kat iyi olacağımı hissediyorum yorumlarınız için teşekkür ederim:)

Hocam benim için hiçbir masraf yok yani insanların maddi durumuna gore değişir ama günlük rutinim aynıdır her gün a 101'den birsah patates kızartması alıp onu yiyorum tek başıma onu yedikten 1 1.5 saat sonra coco pops yiyorum 1 tabak ve spora gidiyorum spordan dönerken kuruyemiş alıyorum kaju ve abut tercih ediyorum akşam kendi makarnamı hazırlayıp 1 paket makarnayi tek basima yiyorum gece de bir şeyler izlerken kuruyemişleri yiyorum ve günü tamamlıyorum çoğunlukla ama bu günlerin arasında makarna yerine tavuk pilav da oluyor genellikle kuruyemiş yedikten sonra da tekrar coco pops yiyorum günü bitiriyorum günlük bana sporun zararı 150 160 TL oluyor o da kendi preworkoutumu almayıp salondan bir preworkout a 50 TL verdiğim için bence maddi açıdan zor değil.

Nasıl yani sen bu vücudu neredeyse hiç protein almadan mı yaptın? Ağzım açık okudum şu yazıyı.

Merhaba bugün sporda 1. ayım bitti. Fakat neyin doğru neyin yanlış olduğunu ayırt edecek kadar bilgiye sahip değilim. Amacım kilo almak 50 kilodan 58 kiloya çıktım 1 ay içerisinde ve 1 ayda haftada 6 gün spora giderek yaptığım bu vücut. Verdiğim emeğe değmiş mi? 6 ay devam etmeyi düşünüyorum. En azından 70 75 kilo civarı olmaya çalışıyorum. Boyum 1.71. yardımcı olursanız sevinirim. Yorumlarınıza ihtiyacım var.
Mükemmel fizik 2 aydır gidiyorum anca 5 kilo almışım dır bende kesinlikle devam böyle.

Hocam proteinden kasıt yumurtadan iğrendiğim için fazla yemiyorum hatta 1 ay içinde sadece tek bir gün kahvaltıda 5 yumurta yiyip üstüne 2 su bardağı lapa pirinç pilavı yemişimdir protein olarak cocopops yiyorum tabi sütle beraber makarna da da az biraz protein bulunuyor ama öyle protein ağırlıklı bir şey tüketmedim hiç
Nasıl yani sen bu vücudu neredeyse hiç protein almadan mı yaptın? Ağzım açık okudum şu yazıyı.

Mükemmel fizik 2 aydır gidiyorum anca 5 kilo almışım dır bende kesinlikle devam böyle.
Teşekkür ederim hocam yorumlarınız için :)

Hocam proteinden kasıt yumurtadan iğrendiğim için fazla yemiyorum hatta 1 ay içinde sadece tek bir gün kahvaltıda 5 yumurta yiyip üstüne 2 su bardağı lapa pirinç pilavı yemişimdir protein olarak cocopops yiyorum tabii sütle beraber makarna da da az biraz protein bulunuyor ama öyle protein ağırlıklı bir şey tüketmedim hiç.

Yumurta önemli dostum ya en ucuz protein kaynağı o çünkü onun dışında tavuk var zaten diğerleri zengin işi. Sen spor yaptıktan sonra dinlenirken kaşlarını inşa eden şey zaten protein olduğundan çok aksatma bu konuyu. Olabildiğince protein yüksek beslen.

Yumurta önemli dostum ya en ucuz protein kaynağı o çünkü onun dışında tavuk var zaten diğerleri zengin işi. Sen spor yaptıktan sonra dinlenirken kaşlarını inşa eden şey zaten protein olduğundan çok aksatma bu konuyu. Olabildiğince protein yüksek beslen.
Teşekkür ederim hocam amacım şuan kilo almak kas yapmak olmadığı için zaten belirttiğim gibi kalorisi yüksek yiyecekler tüketiyorum istediğim kiloya bu ritimle devam edersem 1.5 ay içinde ulaşacakmışım gibi geliyor ondan sonra zaten full dediğiniz gibi proteine yumulucam

Yeni konular

Geri
Yukarı