1. dönem sınıfta kalma var mı?

aardaa

Hectopat
Yer
İstanbul
1.dönem ortalamam 40, performans ödevlerinin hiçbirini yapmadım ve performanslara G girdiler. 2 dönem performanslarını attılar, yapmaya başlayacağım. 1. dönem notumun düşüklüğü yüzünden sınıfta kalır mıyım?

İki dönem ortalamanın da ortalamasını alıyorlar, 50`yi geçiyor ise kalmıyorsun diye biliyorum. Birkaç şart daha vardı tam hatırlayamadım, yanlış olmasın diye belirtmiyorum.

İlk dönem böyle notlar.

Dosya Ekleri

• qwe.PNG
    qwe.PNG
    26,6 KB · Görüntüleme: 5.261
Hocalar geç diye ellerinden geleni yapmışlar, sen ise onların iyi niyetini suistimal etmişsin. İkinci dönem ortalamanı 60 yapmazsan sınıfta kalırsın söyleyeyim.

Performans ödevlerinin yarısını yapmıştım ama yine de g girmişler konuştum kabulda etmiyorlar. İngilizce hocası kabul etti performans ödevini verdiği gün yapıp attım görmemiş sanırım ya da gitmemiş bilmiyorum. Geç gönderdiğimi söyleyip 50 girdi 2020'nin sonunda verdiği gün yapmıştım oysa. Bende sonra hiçbir ödevi yapmadım. Benden daha geç gönderen arkadaşıma 85 girmiş.

Performans ödevlerinin yarısını yapmıştım ama yine de G girmişler. Konuştum, kabul de etmiyorlar. İngilizce hocası kabul etti. Performans ödevini verdiği gün yapıp attım. Geç gönderdim diye 50 girdi, 2020'nin sonunda verdiği gün yapmıştım oysa. Ben de sonra hiçbir ödevi yapmadım.
Ödevleri zamanında yapıp atman lazımdı. Yani öyle son günlerde yapıp atmayla değil, ödev süresinden en az 1 hafta önce yapman lazım. Bizim hocalar da son gün yapıp atana G girdi. Bundan sonra böyle yapma şansın yok eğer ki sınıfta kalmak istemiyorsan.

Ödevleri zamanında yapıp atman lazımdı. Yani öyle son günlerde yapıp atmayla değil, ödev süresinden en az 1 hafta önce yapman lazım. Bizim hocalar da son gün yapıp atana G girdi. Bundan sonra böyle yapma şansın yok eğer ki sınıfta kalmak istemiyorsan.

Zamanında yapıp attıklarımı g girdiler zaten. Tekrar attım kabul etmedi. İngilizce hocası kabul etti 50 girdi. Zamanında yapmıştım. Aynı şeyi yapan arkadaşıma 85 girdi.

Zamanında yapıp attıklarımı g girdiler zaten. Tekrar attım kabul etmedi.
Hocam notlarınız için ellerinden geleni yapmış öğretmenleriniz, zamanında attığınız bir ödev için böyle yapacaklarını düşünmüyorum. Gerçekten zamanında ve doğru bir şekilde attığınıza inanıyorsanız öğretmenleriniz ile konuşmalısınız.

Geri
Yukarı