Gamepass 1 dolar oldu!

Türkiye hariç hemen hemen her ülkede (ABD, tüm Avrupa, Singapur, Hindistan, Meksika, Birleşik Arap Emirlikleri) 3 aylık Xbox Gamepass 1 dolar (veya 1 euro) fiyattan satılıyor. Türkiyede garipsemediğimiz bazı sebeplerden dolayı indirim yok diye düşünüyorum. Hani Netflix deneme süresinin Türkiyede iptal olma sebebiyle aynı olan bir sebep galiba. Almanya Gamepass sitesinin görselini ve linkini aşağıya bırakayım:
Screenshot_20201204-104931_Chrome.jpg

TR parasıyla 1 TL 0.11 Euro edecek ve adamlar zarara girecek. 1Euro 9 TL. Ama Gamepass 6 TL zaten 1 Euro altında alınıyor.
Söz konusu 1 Euro olan 3 aylık Gamepass oluyor. 1 aylık zaten 6 TL haklısınız.

Hatta Xbox'ın sitesi bile çökerdi. Ben olsam 10 tane Gamepass alır arkadaşlarıma bile verirdim
Al işte böyle insanlar yüzünden vermiyorlar bize bu hizmet. (Sizi kast etmiyorum yanlış anlaşılmasın, sonuçta siz parasını verip alıyorsunuz ardından arkadaşlarınıza dağıtıyorsunuz)

Zaten 3 aylık gamepass 18 TL yani 2 Euro bile etmiyor. O yüzden bence adamların yaptığı kampanya olarak sayılmaz bence. Zaten gamepass'in amaçlarından birisi de oyun için ekonomiyle sömürmek. O yüzden pek de şaşırtıcı bir durum değil ucuz yapmaları.

Yeni konular

Geri
Yukarı