1 Gb Ram İçin İşletim Sistemi Önerisi

zevheri

Kilopat
Makaleler
6
Merhaba arkadaşlar. Benim arkadaşımın bilgisayarı çok eski ve kendi lol oyuncusu. Eskiden 1 gb ram yeterli geliyordu fakat artık yeterli gelmiyor.
Beraber windows xp format attık. Başta düzelmişti ama şuan da yeniden kasmaya başladı.
  • Lol oynatabilen işlemci ram en az tüketen işletim sistemi hangisidir ? Bu soruyu yanıtlarsanız çok yardımcı olursunuz.

Merhaba arkadaşlar. Benim arkadaşımın bilgisayarı çok eski ve kendi lol oyuncusu. Eskiden 1 gb ram yeterli geliyordu fakat artık yeterli gelmiyor.
Beraber windows xp format attık. Başta düzelmişti ama şuan da yeniden kasmaya başladı.
  • Lol oynatabilen işlemci ram en az tüketen işletim sistemi hangisidir ? Bu soruyu yanıtlarsanız çok yardımcı olursunuz.
1 gb ram çok az. İşgörmez.

Bende 8 gb var sıkıntı yokta çocuk başka ilde ben göndereyim diyorum kabulde etmiyor. Bi çaresine bakmam lazım işletim sistemi yöntemiyle.

Bende 8 GB var sıkıntı yokta çocuk başka ilde ben göndereyim diyorum kabulde etmiyor. Bir çaresine bakmam lazım işletim sistemi yöntemiyle.

O zaman yapacak bir şey yok 1 GB RAM ile oyun oynanmaz 1GB RAM ile anca işletim sistemileri çalışıyor.

Normal RAM kadar performans vermez fakat USB'si varsa onu RAM olarak kullanabilir.

O zaman yapacak bir şey yok 1 GB RAM ile oyun oynanmaz 1GB RAM ile anca işletim sistemileri çalışıyor.

Normal RAM kadar performans vermez fakat USB'si varsa onu RAM olarak kullanabilir.
usb ram olarak kullanılmaz ready boost özeliği o
benim tercihim win 7 starter hızlı kullanır ama oyunlarda çok performans göstermez

Yeni konular

Geri
Yukarı