2 GB RAM için işletim sistemi önerisi

Zeki Fırıldak

Hectopat
Arkadaşlar şu an bir yakın arkadaşımın eski bir sistemi var içinde 2 GB RAM var fakat SSD'de var bunun için bir işletim sistemi önerebilir misiniz Linux olmasın.

Arkadaşlar elimde şu an USB'de yok setup ile kurulabilen bir işletim sistemi atabilir misinz?

Ben 8.1 Pro 32 Bit düşündüm.

Arkadaşlar şu an bir yakın arkadaşımın eski bir sistemi var içinde 2 GB RAM var fakat SSD'de var bunun için bir işletim sistemi önerebilir misiniz Linux olmasın.

Arkadaşlar elimde şu an USB'de yok setup ile kurulabilen bir işletim sistemi atabilir misinz?

Windows 8.1 biraz ağır gelebilir. Onun yerine Windows 7 öneririm 2 GB RAM için. SSD olduğu için sistem baya bir hızlı olacaktır.

RAM takviyesiyle 2x2 4 GB ile 10'a geçiş yapabilir bunun haricinde 8.1 32 Bit olabilir. Sadece gündelik işlerimi görcek diyorsa. Ama ben XP kurardım:D

Yeni konular

Geri
Yukarı