1 GB RAM ve atom işlemcili minibooka işletim sistemi önerisi

52ailesi

Decapat
Daha fazla  
Elimde HP Compaq mini 110 var. 1 GB RAM var atom N270 işlemcili ve Windows XP RAM'i 2 GB yaptıracağım ama Windows'u hangisi yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynanmış Windows sürümlerini tavsiye ederim. Yani oynanmış derken, ISO dosyasından kurulmadan önce gereksiz servisler, oyunlar ve performans iyileştirmeleri. Ben Intel atom kullanıyorum ve Spectre Windows 10 Ultra Lite kullanıyorum. RAM 2 DDR2 ama hiçbir sıkıntı yaşamadım. Tabi 120GB'lik bir SSD kullanıyorum. Muhteşem oluyor.
Eğer çok ağır işler yapmayacaksan ki zaten yapamazsın ve önemli işler yapmayacaksan Lite sistemler var ne kadar desteklemesem de Windows 7 Lite kullanabilirsin iyice araştırıp.

Aynısı yazdım zaten bro :d

Oynanmış Windows sürümlerini tavsiye ederim. Yani oynanmış derken, ISO dosyasından kurulmadan önce gereksiz servisler, oyunlar ve performans iyileştirmeleri. Ben Intel atom kullanıyorum ve Spectre Windows 10 Ultra Lite kullanıyorum. RAM 2 DDR2 ama hiçbir sıkıntı yaşamadım. Tabi 120GB'lik bir SSD kullanıyorum. Muhteşem oluyor.

Aynısı yazdım zaten bro :d
Anlamadım? dediğiniz şeyi benim demem gerekmiyor mu 3 dakika önce yazmışım eğer öyle bile ise ben o zaman yazıyordum sizin mesajınızı görmemişimdir.

Geri
Yukarı