Steam 1 Gbps internette indirme hızı 250 Mbps'de kalıyor

Harwl

Decapat
Daha fazla  
TurkNet 1 gigabit internet kullanıyorum fakat Steam'den indirme yaparken önce yüksek hızla başlıyor, sonra indirme hızım 30 40 civarında kalıyor. Epic veya başka bir platformadan indirirken bu problemle karşılaşmıyorum. Bunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
TurkNet 1 gigabit internet kullanıyorum fakat Steam'den indirme yaparken önce yüksek hızla başlıyor, sonra indirme hızım 30 40 civarında kalıyor. Epic veya başka bir platformadan indirirken bu problemle karşılaşmıyorum. Bunu nasıl çözebilirim?

Evet bende 1 gigabit kullanıyorum bende de öyle oluyordu sunucuyu Almanya Frankfurt yaptım 650 ile indiriyorum

Alın şöyle de komik bir video paylasiyim. Ülkeleri bombalanmasina ragmen Ukrayna bizden hızlı 😂

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Allah affetsin çok sektirdim ISP'me :D Cidden bu muymuş

Benimki TurkNet ama sizinkidemi aynı başka sunucuları deneyin Frankfurt yerine Almanya olsun ama bir tane arkadaş öyle çözmüştü.

ABD washington yaptım 80-85 arası oynuyor indirme hızı. En az 10 tane denedim rahat şu an en yüksek değeri bu verdi. Daha da kurcalasam en hızlı olanını bulabilirim sanırım. En iyisi bir konu açayım. Washington harici seçtiklerim hep 60-63 arasında takılıp kaldı resmen.

Geri
Yukarı