1 haftada bitecek oyun önerisi

Günde ortalama 3 saat oynayacaksanız God of War, onun dışında bütün Call of Duty serisi, Detroit Become Human, Half-Life tüm oyunları ve Black Mesa.

Günde ortalama 3 saat oynayacaksanız God of War, onun dışında bütün Call of Duty serisi, Detroit Become Human, Half-Life tüm oyunları ve Black Mesa.

Hocam God of War yetenek gerektiren bir oyun bitirmesi 2 bilemedin 3 haftaya kadar çıkabilir. Emulatörden God of War 3 oynayabilir hikayesi sarıyor.

Hocam daha yeni Half-Life'i sildim demek ki benlik değilmiş ya da ilk oyun çok mu eski ikinci oyunu denemek istiyorum belki.
Yalan yok ben de Half-Life 1'i bitirmekte baya zorlanmıştım sonlara doğru sadece bitirmek için bitirmiştim ama 2. oyunda o asla yok, akıp gidiyor kesinlikle deneyin. Ayrıca Black Mesa, Half-Life 1'in bir fan yapımı remake'i ve çok daha iyi. Örneğin baştan tasarlanmış xen görevleri veya özellikle sonlara doğru yapılan eklemelerle Half-Life'1 in o sıkıcılığını götürmüş. Bence kesinlikle Black Mesa ve Half-Life 2 ile episodelarını deneyin.

Elden Ring, eğer hakkını vererek oynayacağım derseniz 2-3 haftaya kadar da çıkar.

Hiç o tarzda bir oyun oynamadim Elden Ring tarzı ama deneyeceğim hocam sağ olsun korsan oyunlara geri döndüm yapacak şey yok 🙂

Hocam God of War yetenek gerektiren bir oyun bitirmesi 2 bilemedin 3 haftaya kadar çıkabilir. Emulatörden God of War 3 oynayabilir hikayesi sarıyor.

Hocam bende PlayStation 3 de var God of War 3'ü oynuyorum zaten öneriniz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı