1 Mart'ta okullar açılacak mı?

Açılabilir ancak sanmıyorum zaten açılsa da 8 ve 12. sınıflara açılacak diye biliyorum ben.

15 Şubatta köy okulları, 1 Mart'ta 12. ve 8. sınıflar açılacak dediler. Ama ben açılacağını sanmıyorum. Sadece ortadaki belirsizliği kaldırmak için ve öğrencilerin tamamen tatil moduna girmemeleri için öyle söylendiğini düşünüyorum. Düşüncelerim doğru veya yanlış olabilir. Ama ben böyle yorumluyorum.

1 Mart'ta okullar açılacak mı?

Ben 8.sınıfım ve bence kapalı duracak böyle olduğu sürece oh millet maskesiz inanın artık bu konudan sonra kurallara uymayan insanları kınıyorum ya bir devletin insanı kuralı geçtim canını düşünmezmi Allah ilk önce canı korumayı emretmiş ama bizim millet akıllı ve çok biliyormuş gibi maske takmıyor inanın tek düşüncem kurallara uymayan ölüp gitsin en azından güzel bir lise tutturup hayatımı kurtarmaya çalışıyorum. Ama bu insanlar yüzünden hayatım belki de istediğim lise de değil de bir meslek lisesinde geçecek ama rabbim ne nasip ederse o olur.

Aman alınmayın arkadaşlar üst kısımdaki lafı maske takmayan ve kurallara uymayan insanlara dedim bir yanlışım varsa affedin.

Bizim bura kasaba gibi bir yer. Pazertesi okullar açılacak diyorlar ama hiç düşünmüyorum. 17 Kişide mutantlı virüs bu bölgede. Daha çok insanı hasta etmeye çalışıyorlar.

Geri
Yukarı