1 Mart'ta sizce okullar açılacak mı?

Ben kendim biliyorum. Okul için de maskesiz dolaşalar, dolu okul servisleri, sınıfta yeteri kadar sıra olmadığı için, mesafesiz ve bir sıra boş bırakmadan iki kişi oturanlar. Sınıf için de bir şey diyeceğin zaman, sesin çıkmıyor diye, maskeyi indiriyorduk.

Okulda sosyal mesafe olacak sanıyorlar. Güzel bir hareket var da banlanmayalım şimdi.

Hocam sadece 8ve 12'lere açarlar. Zaten mutasyonlu virüs zımbırtısı var. Ben 8.sınıfım kurslarımız açıldı. Bundan önceki dönemde açılmıştı fakat 7-8 hafta sonra kapanmıştı.

Hayır kalmayacaksın. Kendini geliştirip tanıştığın herkesten kendine faydalı bir şeyler alırsan aç kalmazsın ama sen nasıl olsa okul olmaz deyip, çalışmayıp, virüsü bahane ettiğin için senin gibi birisinin işsiz kalması doğal.

Virüsü bahane edip tembelliğini zıvanadan çıkart, sabah akşam film, oyun oyna sonra sınav vakti geldiğinde "yav virüs var ne sınavı kaldırın şunu" diye yazarsın.

Çalışmıyorsan, kendine çalışmıyorsun. Geneli bahane edip konuşma :)
Hocam ben o mesajı o kadar ciddi yazmamıştım. Ayrıca ben her seferinde hocalar "açılacak!!!!! sınav olacak!!!" dediklerinde çalıştım ve 5 kez oldu bu. Aynı konuları unutup unutup çalışmaktan bıktım, bu yüzden de çalışmayı bıraktım.

Hocam ben o mesajı o kadar ciddi yazmamıştım. Ayrıca ben her seferinde hocalar "açılacak!!!!! sınav olacak!!!" dediklerinde çalıştım ve 5 kez oldu bu. Aynı konuları unutup unutup çalışmaktan bıktım, bu yüzden de çalışmayı bıraktım.
Al benden de o kadar. Aynı üniteyi 100 kez okudum. Yaladım yuttum. Aralık'tan beri.

Geri
Yukarı