1 Mart'ta sizce okullar açılacak mı?

166770

Kilopat
Makaleler
5
Dün Fahrettin Koca toplantı sonrası açıklamalar yaptı. Yüze yüze eğitimin riskli olduğunu söyledi ve aşı takviminde eğitim sektörüne daha sıra ve zaman çok var. Aynı zaman da belki giden olmuştur aranızda. 12 Ekim'de okullar açılmıştı ve açılığı gibi vakalar patlamıştı. 2,3 hafta gittikten sonra geri kapanmıştı. Aynı zaman da şöyle bir düşüncem ve tahminim var. Eğer mart ayında okullar açılır ise, vakalar tekrar patlak verir. Yani tam yaz aylarına doğru turizm zamanlarına doğru, vakalar patlayacak. Bence bunu göze alamazlar. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkın da?

Dün fahrettin koca toplantı sonrası açıklamalar yaptı. Yüze yüze eğitimin riskli olduğunu söyledi ve aşı takviminde eğitim sektörüne daha sıra ve zaman çok var. Aynı zaman da belki giden olmuştur aranızda. 12 Ekim'de okullar açılmıştı ve açılığı gibi vakalar patlamıştı. 2,3 hafta gittikten sonra geri kapanmıştı. Aynı zaman da şöyle bir düşüncem ve tahminim var. Eğer mart ayında okullar açılır ise, vakalar tekrar patlak verir. Yani tam yaz aylarına doğru turizm zamanlarına doğru, vakalar patlayacak. Bence bunu göze alamazlar. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkın da?

5-7
9-11
Bu sınıflar için en erken nisan ortasını görüyorum 12 ve 8'ler gidecek sanırım. Kararlılar.

Dün fahrettin koca toplantı sonrası açıklamalar yaptı. Yüze yüze eğitimin riskli olduğunu söyledi ve aşı takviminde eğitim sektörüne daha sıra ve zaman çok var. Aynı zaman da belki giden olmuştur aranızda. 12 Ekim'de okullar açılmıştı ve açılığı gibi vakalar patlamıştı. 2,3 hafta gittikten sonra geri kapanmıştı. Aynı zaman da şöyle bir düşüncem ve tahminim var. Eğer mart ayında okullar açılır ise, vakalar tekrar patlak verir. Yani tam yaz aylarına doğru turizm zamanlarına doğru, vakalar patlayacak. Bence bunu göze alamazlar. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkın da?

Bizi dinlemeyecekler ama açılmamalı. Evde sıkıldık açılsın diyenler vaka sayılarıdan haberi olmayan çocuklar.

Geri
Yukarı