1 Milyon TL araba önerisi

Hocam polo 1.0 TSI 95HP style aracı test sürüsüne çıktım hayran kaldım 1020 fiyat aldım, almaya da gidecektik ama cenaze olunca yalan oldu o iş. Şimdi diğer forumda fiyat takibi yapıyorlar hem aynı fiyat geçerli diyem var hem de 1070 oldu diyen var. 1 milyon üzerine çıkmak istemiyorum zorlayabilir. O yüzden %0 faizli kredi veren bir yerden almak istiyorum. Seat veriyor galiba.
Onu bilmiyorum ama 1.070 di en son Polo. Ibiza 110 HP bu arada. 1.5 TSI T-Roc lara yetişiyorum. Yakıt da çok iyi. 4.5 görebilirsiniz, normal kullanımda 5, hafif hızda 5.5, en fazla göreceği 6.5 dur üstünü görmez. Ibiza, Polo, Fabia hepsi aynı değerleri verir zaten o yüzden söylüyorum.

En son çıkan kasa değil tabii ki ama Audi A3 bulunamaz mı sanki.
benim beğendiğim araçtır kendisi ama 2.elleri çok yüksek km'lerde. alıp 3 5 ay sonra satan bir kitleye sahip değil.

Onu bilmiyorum ama 1.070'di en son Polo. Ibiza 110 HP bu arada. 1.5 TSI T-Roclara yetişiyorum. Yakıt da çok iyi. 4.5 görebilirsiniz, normal kullanımda 5, hafif hızda 5.5, en fazla göreceği 6.5 dur üstünü görmez. Ibiza, Polo, Fabia hepsi aynı değerleri verir zaten o yüzden söylüyorum.

Hocam vallahi opak renk 999, metalik 1020, kırmızı için 1030 fiyat almıştık. Cenaze girdi. Seat için yarın gidip soracağım.

Ben o fiyatlar arttı diye biliyorum ama umarım istediğinizi alırsınız.

Arttı arttı zaten de diğer forumda dediğim gibi soranlar olmuş. Bazı bayiler eski fiyattan veriyormuş. Bir şanstır belki bulurum.

Satış kolaylığı ve yürütme maliyeti yüzünden Clio veya Megane. Motor-şanziment ve donanım olarak da iyi.

İ20 şimdi aklıma geldi. Sitedeki Full paket fiyatı 1080 gözüküyor. Bütçeye de uygun. Ne düşünüyorsunuz?

Kullanım durumunuza göre elektrikli olarak MG4 Comfort bakabilirsiniz. Gayet iyi bir araç ve 1175'e sıfır alabiliyorsunuz şu anda, ayrıca 1220'ye 200 bin 0,5 faizle kredi kullandırıyorlar. Araç seçerken polo, golf ve i20 belirli süreler kullanmış olarak i20 pek içime sinen bir araç değil. Polo ile golf arasında ise epey bir fark oluyor ancak sıfır istiyorsunuz sanırım. Sizin listede yine kullanım durumuna göre megane ya da ibiza biraz daha yüksek paketse mantıklı gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı