1 Milyon TL araba önerisi

claswan

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
13700KF - Z690-A Rog Strix - TuF RTX 3080 Ti - 32 GB Ram - Kingston KC3000 2TB SSD - NZXT X73 - Phanteks P600S Matte White - EVGA GQ 750W -
Meslek
Aircraft Maintenance Technician
1 Milyon TL (3 aşağı 5 yukarı) bütçe ile fiyat/performans olacak, kalitesiyle üzmeyecek bir araç arıyoruz. Kesin olarak şu, bu olsun diye bir şartımız yok. Kredi kampanyalı bildiğiniz güzel fiyatlar varsa tavsiye bekliyorum. Aklımdaki araçlar;

VW Polo 1.0 TSI 95HP DSG - Life Paket (1.020'ydi, 1.070 olmuş bu ay)
Seat Ibiza 1.0 TSI 110 HP DSG - (Polo ile benzer ya da üst donanım, fiyat sormadım)
Opel Corsa GS (995 Bin'e de alan var 1065'e de)
Seat Arona 1.0 TSI 110HP - Style paket (1100 civarı)
Renault Clio 1.0 TCe 90HP otomatik - Esprit Alpine paket (perde hava yastığı yok ve fiyatı 995 Bin'di ama yarın yeni fiyatlar gelecekmiş)
Renault Megane 1.3 TCe 140HP otomatik - Joy Comfort paket (1050 civarı)

1 milyon TL (3 aşağı 5 yukarı) bütçe ile fiyat/performans olacak, kalitesiyle üzmeyecek bir araç arıyoruz. Kesin olarak şu, bu olsun diye bir şartımız yok. Kredi kampanyalı bildiğiniz güzel fiyatlar varsa tavsiye bekliyorum. Aklımdaki araçlar;

VW polo 1.0 TSI 95HP DSG - Life paket (1.020'ydi, 1.070 olmuş bu ay)
Seat ıbiza 1.0 TSI 110 HP DSG - (polo ile benzer ya da üst donanım, fiyat sormadım)
Opel Corsa GS (995 Bin'e de alan var 1065'e de)
Seat arona 1.0 TSI 110HP - style paket (1100 civarı)
Renault Clio 1.0 TCe 90HP otomatik - esprit Alpine paket (perde hava yastığı yok ve fiyatı 995 Bin'di ama yarın yeni fiyatlar gelecekmiş)
Renault Megane 1.3 TCe 140HP otomatik - joy comfort paket (1050 civarı)

Hocam boş verin bunları gidin bir tane aşiret paket Passat alın. :D

Hocam boş verin bunları gidin bir tane aşiret paket Passat alın. :D

Hocam 2.el almak istemiyorum artık bu ülkede. Benim sattığım her şey dediğim gibiyken aldığım hiçbir şey söylenen gibi olmadı.

1.3TCe veya 1.6mj Egea öneririm.

1.6mj Egea beğeniyorum ama o parayı o arabaya veren nasıl veriyor bilmiyorum. 1.3 TCe güzel.

Ibiza öneririm. Kendim de sıfır aldım çok memnunum. Araba aşırı dolu, şerit takip, acil durum frenleme bile var.

İbiza bakmaya gideceğim yarın. Corsa GS de çok dolu aslında. Sunroof, koltuk ve direksiyon ısıtma vs. Dolu dolu araç ama tipini beğenmedim. İbizayi ise yakından hiç görmedim. Yarın bakacağım teşekkürler.

Onu anca bilgisayar oyununda alırız hocam. O kaput ile bırak paranın olmasını, bu ülkeye adım bile atamaz. Çarptığı an parçalar öndeki aracı.

Alınmaz, zaten en iyi ihtimalle 2025-2026'da eline ulaşır.

Alınmaz değil gelmez bence bize. Birçok ülke istemiyor o aracı. Trafik magandası olur o araç. Çok sağlam kaputu var.

İbiza bakmaya gideceğim yarın. Corsa GS de çok dolu aslında. Sunroof, koltuk ve direksiyon ısıtma vs. Dolu dolu araç ama tipini beğenmedim. İbizayi ise yakından hiç görmedim. Yarın bakacağım teşekkürler.
Benim araç beyaz, siz beyaz almayın. Üzerinde çok detay var hiçbiri belli olmuyor. Sürüş olarak, motor olarak çok iyi. Görünüm olarak çok aşırı değil normal. Ben seviyorum, zevk alıyorum sürerken. Sormak istediğiniz bir şey olursa etiketleyin.

Benim araç beyaz, siz beyaz almayın. Üzerinde çok detay var hiçbiri belli olmuyor. Sürüş olarak, motor olarak çok iyi. Görünüm olarak çok aşırı değil normal. Ben seviyorum, zevk alıyorum sürerken. Sormak istediğiniz bir şey olursa etiketleyin.

Hocam polo 1.0 TSI 95HP style aracı test sürüsüne çıktım hayran kaldım 1020 fiyat aldım, almaya da gidecektik ama cenaze olunca yalan oldu o iş. Şimdi diğer forumda fiyat takibi yapıyorlar hem aynı fiyat geçerli diyem var hem de 1070 oldu diyen var. 1 milyon üzerine çıkmak istemiyorum zorlayabilir. O yüzden %0 faizli kredi veren bir yerden almak istiyorum. Seat veriyor galiba.

Geri
Yukarı