1 Milyon TL araba önerisi

1.0 TSİ Life polo ile 1 senede 35 bin küsur km yaptım yorum yapma yetkisine sahibim diye düşünüyorum. Ben olsam Opel Corsa GS tercih ederdim çok detaya girmeden açıklayayım. Polo güzel ama donanım olarak Corsa'nın bayağı bir gerisinde. Megane da mantıklı ancak şahsen icon paket değilse Renault bana çok mantıklı gelmiyor. Corsa 1.2 100 HP Polo 1.0 95 HP Corsa'yı da kullandım ciddi fark var performans olarak ancak yakıt olarak fark yok denecek kadar az. Corsa makyaj sonrası bence gayet güzel duruyor çift renk vs. Ben olsam Corsa'yı alırdım hem alman hem donanımlı. Polo hakkında sorun varsa da cevaplayabilirim benden çok km yapan az vardır :d (benim kullandıgım corsa 130 luktu yeni gs ler 100lük müş)

Yazmayı unuttum.

Seat Arona 1.0 TSI DSG Fr Plus aldım.
Gümüş gri / siyah renkte.
1.1m

Teşekkürler yorumlariniz için.

İyi yapmışsın hocam. Hayırlı olsun. Bende de Ibiza var neredeyse aynılar sorun olursa sorabilirsin.

Hocam aynı motora sahipse eğer yakıt tüketimi nasıldır acaba?

1.0 ecoTSi 110HP

Hocam aynı motora sahipse eğer yakıt tüketimi nasıldır acaba?

1.0 ecoTSi 110HP
Evet aynı. Şehirler arası 5, biraz hızla 5.5, dikkat edilirse 4.5 bile görüyor. Göreceği maksimum değer 6.5 üstünü görmez. Ağırlıklar ne kadar farklı bilmiyorum ama buna yakın değerler alınır. Performansı da güzel. Yokuşlarda falan çok güzel gidiyor daha üzmedi beni, sizi de üzmez eminim. Başka soru olursa etiketlersiniz beni.😁

Ho
Honda City de bi bakın derim
Honda City 2023 Şahin'dir. Güvenlik sıfır, hatta eksi. Zaten bu yüzden de Avrupa'ya gidecek arabalar gümrükten geçemedi ve Türkiye'de satılmaya çalışıldı ki bu yöntemde başarılı da oldular. Bizimkiler de ucuza araba bulunca hemen atladı.

Yazmayı unuttum.

Seat Arona 1.0 TSI DSG Fr Plus aldım.
Gümüş gri / siyah renkte.
1.1m

Teşekkürler yorumlariniz için.

Güzel bir tercih olmuş kazasız belasız iyi günlerde kullanın.

Evet aynı. Şehirler arası 5, biraz hızla 5.5, dikkat edilirse 4.5 bile görüyor. Göreceği maksimum değer 6.5 üstünü görmez. Ağırlıklar ne kadar farklı bilmiyorum ama buna yakın değerler alınır. Performansı da güzel. Yokuşlarda falan çok güzel gidiyor daha üzmedi beni, sizi de üzmez eminim. Başka soru olursa etiketlersiniz beni.😁

Bu değerleri nasıl yakaladınız ya? ben 95lik 1.0tsi poloyla 7 litre altını göremedim bende mi sıkıntı var :D

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı