Çözüldü 1 Ms vs 5 ms

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

GeraltOfSiva

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba,
165 1 ms ve 240 4 ms arasında kalmıştım.
240 aldım şu an kargolanıyor nedir bu aradaki mili farklar? Netleşiyor mu düşman mı daha çabuk geliyor ne oluyor? O kadar önemli mi gerçekten.

Çözüm
Birisi görüntüyü 1ms de aktarırken diğeri 4ms de aktarıyor. Bence arada fark edilebilecek kadar fark yok. Hertz ise monitör görüntüyü saniyede 165 kere yenilerken diğerinde saniyede 240 kere yeniliyor. Mantıklı olani 240Hz olanı almışsınız.
Doğrusunu yapmışsınız. Çok bilgili değilim bu konularda ama hertz değerinin daha önemli olduğunu söyleyen çok kişiye denk geldim.

Birisi görüntüyü 1ms de aktarırken diğeri 4ms de aktarıyor. Bence arada fark edilebilecek kadar fark yok. Hertz ise monitör görüntüyü saniyede 165 kere yenilerken diğerinde saniyede 240 kere yeniliyor. Mantıklı olani 240Hz olanı almışsınız.

Çözüm
Merhaba,
165 1 ms ve 240 4 ms arasında kalmıştım.
240 aldım şu an kargolanıyor nedir bu aradaki mili farklar? Netleşiyor mu düşman mı daha çabuk geliyor ne oluyor? O kadar önemli mi gerçekten.

AMD ekran kartınız var ise anti-lag gibi bir mod vardı onu açınca MS %35'e kadar düşüyormuş. Çok önemli değil milisaniyeler ile oluşuyor ama 240 Hz almak çok daha iyi bir seçim.

Yeni konular

Geri
Yukarı