1. nesil i3 işlemcili sistemde CS:GO oynanır mı?

Valorant'nun sistem gereksinimi daha fazla. i7-4500 var 8 GB RAM'li Intel Graphics HD ekran karti var, Valorant'ta 20 FPS aliyorum. Her şey dusuk ve kapali iken CS'te 4:3 110 FPS aliyorum oyunda. İlginc bir durum.
Benim de bu şekil bir sıkıntım var sorun yazılımsal ben de çözemedim nu sorunu ayrı bir konu açabiliriz bu konu ile ilgili

1. nesil i3 işlemci, ekran kartı NVIDIA GeForce 500 2 GB ekran kartı, RAM 8 GB ana kartım orta gereksinim, DirectX sürümüm 12, 300 GB boş alanım var. CS'de 15 FPS alıyorum. Zula ya da Black Squad kasar mı? Ya da LoL Wild Rift kasar mı? Dont Starve Together indirmeyi düşünüyorum, indirmeli miyim? CS:GO'da nasıl 30 FPS alırım. CS 1.6 indirdim kasmıyor, aynı performansı CS:GO dada bekliyorum, beklemeli miyim? Tek istediğim şey CS:GO ya da Black Squad kasar mı?
Kankam çook pardon ama 1.nesil i3 diyosun gt500 oynadığın oyundan zevk almazsın vence biraz para biriktir ve 9.nesil i5 veya 10.nesil i3 al ve ekran kartı olarakda bi 1070ti veya 1030 seni rahatlatır

1. nesil i3 işlemci, ekran kartı NVIDIA GeForce 500 2 GB ekran kartı, RAM 8 GB ana kartım orta gereksinim, DirectX sürümüm 12, 300 GB boş alanım var. CS'de 15 FPS alıyorum. Zula'ya da Black Squad kasar mı? Ya da LoL Wild Rift kasar mı? Don't Starve Together indirmeyi düşünüyorum, indirmeli miyim? CS:GO'da nasıl 30 FPS alırım. CS 1.6 indirdim kasmıyor, aynı performansı CS:GO dada bekliyorum, beklemeli miyim? Tek istediğim şey CS:GO'ya da Black Squad kasar mı?

Ben Pentium E6500 2 GB RAM HD6350'yle yoldaş nuke ta 80 FPS alıyorum.
Bilmiyorum hocam. Ben beta koduyla oynuyorum.
Nereden aldınız beta kodunu?

Yeni konular

Geri
Yukarı