1 senede hukuk kazanılır mı?

erenalisen

Hectopat
Daha fazla  
Temelim var. OBP puanım 65 40 puan getirecek. Bu seneki sınav için çalışmaya geç başladım 250 300 arası bir puan alırım anca. Günde 2 3 saat çalıştım, meslek lisesi olduğum için staj vs zorladı bayağı. 1 sene mezuna kalacağım, tercih yapmayacağım bu sene. OBP gitmesin diye seneye olacak sınava da 1 sene çalışmış olacağım. Sizce yapabilir miyim hukuk yoksa imkansız mı?

Temelim var. OBP puanım 65 40 puan getirecek. Bu seneki sınav için çalışmaya geç başladım 250 300 arası bir puan alırım anca. Günde 2 3 saat çalıştım, meslek lisesi olduğum için staj vs zorladı bayağı. 1 sene mezuna kalacağım, tercih yapmayacağım bu sene. OBP gitmesin diye seneye olacak sınava da 1 sene çalışmış olacağım. Sizce yapabilir miyim hukuk yoksa imkansız mı?

İmkansız yoktur, yeteri kadar çalışmamak vardır.

Doping Hafıza almayı düşünüyorum günde 4 saatimi ders çalışmaya vereceğim bazen 5E de çıkarım duruma bağlı bu sene de okul başından beri yarım yamalak çalıştım anca 250 300 alabilirim.
Doping hafıza ile ilgili bir fikrim yok fakat dershane yararlı olabilir.

Hangi şehirde olduğuna bağlı size bağlı. Bir sene sıkı çalışma ile TM'de yaklaşık 20kları görebilirsiniz. OBP'nin düşük olması işinizi zorlaştıracaktır ama önünüzde uzun bir sene var yapılamayacak bir şey değil.

Açık konuşayım, yapman zor. Zor olduğunu bilerek hareket edersen yapabilirsin. Ama gerçekten sıkı bir çalışma lazım, Full verimlilik.

Eşit ağırlık öğrenciyim okul derslerim iyi ilk iki senem düşük sadece ondan OBP düşük kalıyor bu sene dipolamam 80 geçen sene de 78 geldi. Hem 6 aydır da çalışıyorum bu sınava 40 45 net çıkarıyorum TYT'den AYT de 30 civarında henüz 250 300 alırım maksimum bunun üstüne 1 sene daha koyunca kazanırım diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı