1 yılda 14.000 abone başarı sayılır mı?

Neye yöneleyim hocam? Çok kararsız biriyim senin gibi.

Sizi tanımadığım için net bir şey söylemem muhtemelen ama genel bir tavsiye vereyim.
Yapabileceğiniz, yaparken sıkılmayacağınız, kestirip atmayacağınız tarzda içerikler yapın.
Sevdiğiniz bir konu olsun ama talep de olsun ona.
Örneğin tarih demiştiniz geçen mesajlarınızda, metni yazmayı, kurguyu yapmayı vesaire yapabilecekseniz ona yönelin derim.
Sevdiğiniz işi iş gibi değil hobi gibi yaparsınız, üstüne bir de para kazanırsınız, mis.
Ben içerik konusunda kararımı verdim ama kanal yönetimini nasıl yapacağımı çözemedim, yeni kanal mı aynı kanal mı diye.

Sizi tanımadığım için net bir şey söylemem muhtemelen ama genel bir tavsiye vereyim.
Yapabileceğiniz, yaparken sıkılmayacağınız, kestirip atmayacağınız tarzda içerikler yapın.
Sevdiğiniz bir konu olsun ama talep de olsun ona.
Örneğin tarih demiştiniz geçen mesajlarınızda, metni yazmayı, kurguyu yapmayı vesaire yapabilecekseniz ona yönelin derim.
Sevdiğiniz işi iş gibi değil hobi gibi yaparsınız, üstüne bir de para kazanırsınız, mis.
Ben içerik konusunda kararımı verdim ama kanal yönetimini nasıl yapacağımı çözemedim, yeni kanal mı aynı kanal mı diye.
Yayıncı kesitleri yapsam tutar mı?

Yayıncı kesitleri yapsam tutar mı?

Hocam bana kalırsa kendinizi bir marka haline getirin, başkalarının kesitlerini atsanız tutar muhtemelen ama kazancı olmaz.
Yayıncılar telif atsa para kazanamazsınız.
Kendi içeriğinizi üretin, kanalınız büyüsün başkaları sizin kesitlerinizi yapsın :D

Hocam bana kalırsa kendinizi bir marka haline getirin, başkalarının kesitlerini atsanız tutar muhtemelen ama kazancı olmaz.
Yayıncılar telif atsa para kazanamazsınız.
Kendi içeriğinizi üretin, kanalınız büyüsün başkaları sizin kesitlerinizi yapsın :D
Hocam oyun videosu tutmuyor artık 2023 de ama steam dolara döndü bilgisayarlar pahalı o yüzden izlenir mi bilemem ama kesin olarak izlenmez. Bana içerik önerir misin?

Hocam oyun videosu tutmuyor artık 2023 de ama Steam dolara döndü bilgisayarlar pahalı o yüzden izlenir mi bilemem ama kesin olarak izlenmez. Bana içerik önerir misin?

Oyunları oynayıp video çekmek, yani örneğin "GTA 5 bölüm #3" gibi falan işte artık tutmuyor bu eskidendi.
Oyun videoları yapmayı seviyorsanız gidip oyunların batış hikayelerini, gizemlerini veya oyun şirketlerinin hikayelerini falan anlatabilirsiniz.
Bu içeriğe yönelmek istiyorsanız seçenek bol, biraz araştırıp daha fazla fikir bulabilirsiniz muhtemelen.

Hocam 14k abone için tebrik ederim. Başarı bence bir amaca ulaşmaktır. Örneğin 1 yılda kanaldan 15-20 k gelir edeceğim veya totalde 10mn görüntülenme alacağım gibi.

Oyunları oynayıp video çekmek, yani örneğin "GTA 5 bölüm #3" gibi falan işte artık tutmuyor bu eskidendi.
Oyun videoları yapmayı seviyorsanız gidip oyunların batış hikayelerini, gizemlerini veya oyun şirketlerinin hikayelerini falan anlatabilirsiniz.
Bu içeriğe yönelmek istiyorsanız seçenek bol, biraz araştırıp daha fazla fikir bulabilirsiniz muhtemelen.
Hocam hiç anlamıyorum oyunların gizemlerinden felan. Bana öğretir misin?

Ben de instagram ve youtube üzerinden toplam 3-4 farklı hesapta yapay zeka kullanarak içerik üretiyorum. Umarım ikimizde başarılı oluruz. Benimki hesabı satmak üzerine kurulu bir plan seninki gibi uzun soluklu değil.

Geri
Yukarı