10.000-12.000 TL arası sıvı soğutmalı sistem tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar.

Yakın bir dostuma sıvı soğutmalı 10.000 TL ile 12.000 TL arası bir sistem toplayacağız sizlerinde tavsiyelerini göz önünde bulundurmak istedim.

İtopya'dan söylediğim fiyat aralığında sistem toplayıp benimle paylaşırsanız çok sevinirim.

Arkadaş bilgisayarı hem edit hem oyun için istiyor. Ayrıca işlemcisini özellikle AMD olsun dedi, ekran kartı belleği de minimum 6 maximum 8 GB olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İtopya'dan alınacaksa fiyat gereksiz çok fazla artar ki zaten iyi de değil deniyor başka sitelerden ayrı ayrı olması mümkün mü? Bu arada bu parçaları öneririm.
Ya da
Ya da
Mümkünse PF360

İtopya'dan alınacaksa fiyat gereksiz çok fazla artar ki zaten iyi de değil deniyor başka sitelerden ayrı ayrı olması mümkün mü? Bu arada bu parçaları öneririm.
Ya da
Ya da

Palit mi? Kardeşim bence Palit tercih etmemeli hele ki High-end ekran kartlarda.

Palit mi? Kardeşim bence Palit tercih etmemeli hele ki High-end ekran kartlarda.

Biraz daha koyup ancak 3 fanlı Gigabyte falan alır.

Her türlü olmaz bence ve yukarıda attığım gibi alırsanız daha mantıklı. Bu bütçede 2080 Super falan alınır.
Sistem güzel fakat kasa ya o kadar para vermeye gerek duymuyor onun için sadece camlı kasa ve minimum 3 fanlı olması yetiyormuş. Kasaya vereceğim parayla diğer sistemleri yükseltmek bana daha mantıklı geliyor diyor arkadaş.

Sistem güzel fakat kasa ya o kadar para vermeye gerek duymuyor onun için sadece camlı kasa ve minimum 3 fanlı olması yetiyormuş. Kasaya vereceğim parayla diğer sistemleri yükseltmek bana daha mantıklı geliyor diyor arkadaş.

Çok pahalı değil ki hatta bu fiyat civarında alınabilir en iyi kasalardan ve bu bütçede düşük bile kalır üstelik en iyi airflow kasa ölülü falan almıştı sanırım. :D Bu arada Airhawk'da alabilirsiniz ama kasadan kısmanızı önermem soğutması iyi bir kasa hem ileri dönük hem de ekran kartı için çok önemli yani kasa dediğin sadece bir kere alınır iyi bir şeyler almak mantıklı daha altını alırsanız sıcaklık sorunu da büyük ihtimal olacak ve bu kasayı öneririm hatta mümkünse ön tarafı 3 fanlı olan modele bakabilir QP bilişimde var.

Yeni konular

Geri
Yukarı