10.000-12.000 TL sistem önerisi

F2TO

Centipat
Bilgisayar işinde tam bir cahilim, maximum 13K kadar çıkabilirim oda çok zor yani 12K ya öncelikli bir şey varsa alabilirim.

Bunu alabilirsiniz.

Ryzen istiyorsanız bu hâli de var.

(İleride LGA 1700 söketi sayesinde hem 12. nesil hem de 13. nesil İntellere çıkabilme avantajı ve oyun performansı açısından İntel olanı almanızı öneririm.)
Kötü, gereksiz pahalı. O RX 6600 sisteme 14.000 TL verilmez.

Son düzenleme:
Bilgisayar işinde tam bir cahilim, maximum 13K kadar çıkabilirim oda çok zor yani 12K ya öncelikli bir şey varsa alabilirim.
Hocam link başlığında 6600 yazıyor fakat ekran kartı seçeneklerinde rx 6700 seçili bir şekilde duruyor.Fiyat kampanyadaki halinden daha iyi kaçırmayın derim.Bu ekran kartları arasında baya fark var.Sistem bu şekilde gayet iyi almanızı tavsiye ederim.

Hocam link başlığında 6600 yazıyor fakat ekran kartı seçeneklerinde rx 6700 seçili bir şekilde duruyor.Fiyat kampanyadaki halinden daha iyi kaçırmayın derim.Bu ekran kartları arasında baya fark var.Sistem bu şekilde gayet iyi almanızı tavsiye ederim.
RX 6700 olsa bile konu sahibinin bütçesini 1.000 TL aşıyor. Maksimum 13.000 TL verebileceğini söylemiş, ayrıca aralarında devasa bir fark yok. Abartmayın. RX 6600, 3060 ile eşit. RX 6700 ise 3060 TI'dan biraz daha güçlü veya eşit (oyuna bağlı).

İşlemcisi daha iyi olsaydı size hak verebilirdim ancak R5 5500'lü bir sisteme 14.000 TL verilmez.

O konuyla ilgili bir şey demedim zaten fark ettiysen. Hatalı ve bilgisiz oldugun konuyu işaretleyip yorum yazdım.
Attığım sistemlere göre o sistemin sadece ekran kartı iyi, diğer parçaları o fiyata göre berbat ötesi ve üstüne 2.000 TL daha pahalı. Önerecekseniz düzgün öneriler yapın lütfen.

O konuyla ilgili bir şey demedim zaten fark ettiysen. Hatalı ve bilgisiz oldugun konuyu işaretleyip yorum yazdım.
Tamam hocam sakin olun bi dövmediğiniz kaldı. Kampanyada RX 6600 ile beraber ve anakart B450 olacak şekilde 5500 dahil kampanya fiyat diyordu ben de rx 6700'ün bu fiyatta olduğunu görünce gayet uygun olduğunu düşündüm.
Attığım sistemlere göre o sistemin sadece ekran kartı iyi, diğer parçaları o fiyata göre berbat ötesi ve üstüne 2.000 TL daha pahalı. Önerecekseniz düzgün öneriler yapın lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı