10.000-13.000 TL Sistem Toplama

dr.benjaminn

Hectopat
Merhaba, ben üniversite sınavına hazırlananlar için konu anlatım videoları hazırlıyorum. Şu anda Lenovo yoga 520 kullanıyorum. OBS programı ile kayıt yaparken hem kamera hem de tablet ekran yansıttığımda aşırı ısınma sorunu oluyor. Canlı yayını hiç yaptırmaz diye düşünerek uzun zaman kullanabileceğim bir bilgisayar toplamak istedim. Buradaki birçok yorumu da okudum. Genel fiyatlara baktığımda sinerjiden almak mantıklı geldi. Değiştirmem gereken parçaları söylerseniz sevinirim.

Yapacağım işler Adobe Premier video editleme, biraz After Effects, OBS ile canlı yayın, sıkıldıkça PUBG tarzı oyunlar.

Sistem.

.

Yazmayı unutmuşum, işlemci Hepsiburada'da neredeyse 5000 TL daha ucuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
G.Skill Trident Z Neo RGB 32 GB (2x16) 3600 MHz DDR4 F4-3600C16D-32GTZNC Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (ne kadar neğer fiyatına o da bir soru)
Ayrı ayrı toplayabilirsen en iyi böyle.

3700X-B550-RTX 2070 Super-Sıvı Soğutma:

3900X-B550-RTX 2060 Super-Sıvı Soğutma:

Toplu:

hepsiburada, n11, amazon.com.tr, trendyoldan parçaları satın alarak sistemi topladım. en son 2000 yılında kasa kurmuştum o zaman sadece anakarta güç kablosu bağlanıyordu :) zor oldu ama videoları izleye izleye kasayı topladık. verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. ryzen 3700x , sapphire nitro special edition, msı mag tomahawk anakart, kingston m2 ssd adını hatırlayamadım, gskill ram 16gb, kasa dark guuardian şimdilik böyle ilerde disk vs eklerim. sadece buradan verilen cevaplar için değil forudma okuduğum bir çok başlıktan faydalandım herkese teşekkür ederim

hepsiburada, n11, amazon.com.tr, trendyoldan parçaları satın alarak sistemi topladım. en son 2000 yılında kasa kurmuştum o zaman sadece anakarta güç kablosu bağlanıyordu :) zor oldu ama videoları izleye izleye kasayı topladık. verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. ryzen 3700x , sapphire nitro special edition, msı mag tomahawk anakart, kingston m2 ssd adını hatırlayamadım, gskill ram 16gb, kasa dark guuardian şimdilik böyle ilerde disk vs eklerim. sadece buradan verilen cevaplar için değil forudma okuduğum bir çok başlıktan faydalandım herkese teşekkür ederim
Hayırlı uğurlu olsun

Yeni konular

Geri
Yukarı